b_Newsخوشحالی قلعه‌نویی به‌خاطر رتبه تیمش در جدول بود

برومند: الاهلی تیم زهرداری است اما باید آنها را در آزادی ببریم

تاریخ: 1396/02/03
زمان: 18: 58
نوع: خبر
دروازه‌بان سابق استقلال معقتد است که دوم شدن در جدول خیلی بهتر از سوم شدن است.

به گزارش سایت گل، پرویز برومند دروازه‌بان سابق استقلال معقتد است که آبی‌پوشان تهرانی مقابل تراکتورسازی در تبریز به مساوی راضی بودند اما روی یک شوت در اواخر بازی گل خوردند و بازی را باختند ضمن اینکه این برد برای قلعه‌نویی هم مهم بود چراکه برای او دوم شدن در جدول خیلی بهتر از سوم شدن است.

 

استقلال مقابل تراکتور شکست خورد. بازی چطور بود؟
بازی که بازی بدی نبود. هر دو تیم به مساوی راضی بودند اما یک شوت بازیکنان تراکتورسازی در اواخر بازی از بین مدافعان استقلال رد شد و رحمتی هم دید کافی نداشت و نتوانست توپ را بگیرد. در کل بازی چنگی به دل نزد چون هر دو تیم به خصوص استقلال به مساوی راضی بود. استقلال نیمه‌اول دو موقعیت داشت اما گل نشد و از طرفی هم کسی فکر نمی‌کرد بازیکن تراکتور از آنجا شوت بزند که زد و گل شد.

 

انگار بردن استقلال برای قلعه‌نویی خیلی مهم بود چون خیلی خوشحال شده بود.
به هر حال برای هر کسی حتی برای تدارکات تیم هم مهم است. به خصوص اگر مقابل استقلال و پرسپولیس باشد. امیر قلعه‌نویی اگر خوشحال شده به خاطر رتبه تیمش در جدول هم هست. چون دوم شدن بهتر از سوم شدن است. جدا از کری و حساسیت‌ها دومی خیلی بهتر از سومی است.

 

چه تصوری از بازی استقلال و الاهلی امارات در آسیا دارید؟
همه می‌گفتند گروه استقلال در آسیا آسان است اما هم لکوموتیو را تیم خوب و سختی دیدم و هم الاهلی. من الاهلی را تیم زهرداری دیدم و مهاجم بسیار خوبی هم داشت که فراتر از آسیا بود. حالا باید ببینیم در تهران چکار می‌کنند. من فکر می‌کنم در تهران و جلوی هواداران خودمان بهتر بازی می‌کنیم.

 

باتوجه به امکانات و بودجه‌ای که الاهلی دارد می‌توان این بازی را یک جنگ نابرابر دانست؟
دقیقا. آنها یک باشگاه حرفه‌ای با تمام امکانات حرفه‌ای هستند و استقلال فقط یک تیم است که تشکیل شده از کادرفنی و بازیکنان جوان و هیچ‌چیز دیگری ندارد اما مهم‌ترین فاکتور همان انگیزه است که هواداران به تیم می‌دهند.

 

الاهلی را می‌توان در تهران برد؟
باید ببرند. با این هواداران باید ببرند چون به این سه امتیاز احتیاج دارند.