b_Newsبازی با سپاهان برای تراکتورسازی به مراتب سخت‌تر از استقلال است

ایرانپوریان: خسته شدیم در هر بازی این همه محروم داریم

تاریخ: 1396/02/04
زمان: 17: 59
نوع: خبر
برد مقابل استقلال و کسب دوباره عنوان نایب قهرمانی لیگ در فاصله دو هفته به پایان مسابقات را یک اتفاق خوب می‌داند.

سیدیاسر رضوی/ برد مقابل استقلال و کسب دوباره عنوان نایب قهرمانی لیگ در فاصله دو هفته به پایان مسابقات را یک اتفاق خوب می‌داند هرچند که حرف از دو فینال بزرگ دیگر در ادامه راه برای تراکتور می‌گوید که اولین آن بازی سخت با سپاهان است. محمد ایرانپوریان همچنین از شرایط خسته‌کننده تراکتورسازی می‌گوید که با این همه مشکل در هر بازی چند بازیکن محروم دارند و کار حسابی برای آنها سخت شده است.
 
وضعیت تراکتورسازی در آستانه بازی با سپاهان که یک جدال حساس برای هر دو تیم است چطور پیش می‌رود؟
خدا را شکر بعد از برد خوبی که مقابل استقلال به دست آوردیم کار را با قدرت برای بازی با سپاهان پیش می‌بریم. شرایط خوب است اما متاسفانه چند محروم داریم که این مساله یک معضل بزرگ برای تراکتورسازی است که در هر بازی نمی‌توانیم با تمام نفرات به میدان برویم. ان‌شاءا... در این بازی هم همه سعی خودمان را می‌کنیم که نتیجه بگیریم و با برد به تبریز برگردیم.

سپاهان متحول شده با کرانچار را چطور تیمی می‌بینی. در این مسابقه به جز شما حریف هم حسابی دل به سه امتیاز این بازی بسته؟
بازی خیلی سختی است و حتی به مراتب سخت‌تر از بازی با استقلال چون همان‌طور که شما گفتید هر دو تیم به دنبال کسب سه امتیاز بازی هستند. همقسم شدیم در این بازی هم با تمام تلاش و تمرکز کافی به میدان برویم و برد را از آن خودمان کنیم.

وضعیت نایب قهرمانی را چطور می‌بینی که یک رقابت سخت بین شما و استقلال به وجود آمده و هفته آخر وضعیت را مشخص می‌کند؟
کار که واقعا سخت است چون هم ما و هم استقلال دو فینال بزرگ تا پایان لیگ داریم که لغزش هریک از دو تیم تکلیف نایب قهرمانی را مشخص می‌کند. خدا را شکر برد ارزشمند ما مقابل استقلال، تراکتورسازی را در وضعیت بهتری از نظر امتیازی قرار داده اما کار آسان نیست و بازی‌های سختی برابر سپاهان و نفت تهران داریم.

به معضل محرومیت‌ها در تراکتورسازی اشاره کردی. واقعا می‌شود اسم این همه کارت گرفتن بازیکنان تراکتورسازی را بی‌احتیاطی و بی‌مسوولیتی قلمداد کرد که شرایط تیم را در این برهه حساس درک نمی‌کنند و خیلی راحت کارت زرد یا قرمز گرفته و از بازی بعد محروم می‌شوند؟
ببینید اصلا این مساله به بی‌مسوولیتی و بی‌احتیاطی بازیکنان بر نمی‌گردد. ما یازده بازیکن هستیم که مدام در حال چرخش هستیم که این مساله باعث مصدومیت و آسیب دیدن بازیکنان می‌شود که در این بین این فشار باعث می‌شود که در برهه‌ای اخراج یا کارت زرد بگیرند. هرچند که جوانان خوب و آینده داری در تیم داریم اما ناخواسته در هر مسابقه دو، سه بازیکن ما برای بازی بعد محروم می‌شود و استفاده از بازیکنان جوان هم که تجربه‌ کمی دارند در بازی‌های حساس کار را دشوار می‌کند. در این یکی، دو بازی باقی مانده باید تمام سعی خودمان را به کار ببندیم که کمتر کارت بگیریم تا بتوانیم لیگ را با قدرت به پایان برسانیم.

بعد از مصدومیتی که پیدا کردی و دوباره به ترکیب برگشتی نتوانستی آن محمد ایرانپوریان ابتدای فصل باشی. این مساله را قبول داری؟
دقیقا حرف شما درست است. من بعد از مصدومیتی که پیدا کردم و طول درمانی که به من برای استراحت، فیزیوتراپی و آب درمانی دادند حدود سه هفته بود که به خاطر مشکلات تیم و نبود بازیکن مجبور شدم خیلی زودتر از موعد به تمرینات برگردم و این طول درمان را سپری نکردم. به همین علت زمان برای درمان کاملم به خاطر بازی کردن نداشتم و نتوانستم به شرایط ایده آل برسم.

و حتما همین مساله باعث شد که دیگر در تیم‌ملی حضور پیدا نکنی؟
در حال حاضر شرایطم خیلی بهتر شده و مشکلی ندارم و در چند بازی اخیر هم روند روبه رشد خودم را پیدا کردم. با این حال تنها تمرکزم روی موفقیت تراکتورسازی است تا برای تیم مثمرثمر باشم و طرفداران پرشورمان را خوشحال کنیم. در تیم‌ملی هم که هر موقع کادرفنی و شخص آقای کی‌روش صلاح بدانند دوباره در خدمت آنها خواهم بود.