b_Newsاستقلال آنقدر هم خوب نبود که با این نتیجه ما را ببرد

عبدی: خواهش می‌کنم هواداران مراعات حال هوری را بکنند

تاریخ: 1395/11/05
زمان: 07: 53
نوع: خبر
مهاجم صنعت نفت آبادان معتقد است که استقلال آنقدرها هم فوتبال خوبی بازی نکرده که با سه گل اختلاف بتواند آنها را در آبادان شکست بدهد

مینا مظاهری‌تبار / بهادر عبدی بازیکن تیم صنعت نفت آبادان معتقد است که استقلال آنقدرها هم فوتبال خوبی بازی نکرده که با سه گل اختلاف بتواند آنها را در آبادان شکست بدهد؛ چون یکسری اشتباهات در طول بازی داشتند و باعث شد چنین شکست سنگینی را در خانه متحمل شوند اما در بازی با سپاهان جبران خواهند کرد و سه امتیاز را در اصفهان از سپاهان خواهند گرفت.

مقابل استقلال شکست سنگینی را متحمل شدید. بازی چطور بود؟
استقلال در این بازی بد نبود اما آنقدر هم خوب نبود که با این نتیجه ما را شکست بدهد و روی سه تا ضربه ایستگاهی و سانتر گل زدند. آقای کریمی در تمرینات و قبل از بازی خیلی روی این مساله تاکید کرده بودند و نفر به نفر به بچه‌ها سپرده بود که چه کسی را بگیرند. به هر حال نتیجه بدی رقم خورد و روز خوب آنها بود. روز خوش استقلال بود که توپ‌های‌شان با ضربات ایستگاهی گل شود. ما شرمنده هواداران آبادانی شدیم که وحشتناک تیم را تشویق می‌کردند. برای من اولین تجربه‌ام بود که در جو هواداران آبادانی بازی کنم و واقعا از تیم حمایت کردند اما شرمنده آنها شدیم.

شما چرا در بازی خانگی مقابل استقلال این‌قدر بد بودید؟
نمی‌توانم بگویم بد بودیم. یکسری اشتباهات داشتیم. بالاخره بازیکنان ما جوان هستند و اعتماد به نفس‌شان باید بیشتر شود و آقای کریمی دارد روی این مساله کار می‌کند تا اعتماد به نفس بچه‌ها را برگرداند. تیمی که در تبریز از تراکتور دو بار عقب می‌افتد و جبران می‌کند و گلر حریف بهترین بازیکن زمین می‌شود تیم خوبی است. آقای کریمی هم مربی فنی‌ای است و بچه‌ها باید سریع‌تر با تفکرات ایشان هماهنگ شوند و بیشتر تمرکز کنیم تا نتایج بهتری بگیریم. متاسفانه آقای کریمی زمان هم ندارد. نیم‌فصل اول هر سه بازی یک‌ ماه لیگ تعطیل می‌شد اما الان هر چهار، پنج روز باید یک بازی انجام بدهیم و زمانی نیست تا کارهای فنی را در تمرینات انجام داد. ما در این سه بازی بد نبودیم و یک برد، یک مساوی و یک باخت داشتیم. درست است در خانه باختیم اما تیم‌های بالای جدولی در همین سه هفته دو تا باخت داشته‌اند و ما در مجموع روند رو به رشدی داشته‌ایم.

در مورد حواشی پیرامون حسن هوری و شعارهایی که در استادیوم علیه او می‌دهند چه صحبتی داری؟
بالاخره آقای هوری اکثر عمر ورزشی‌اش را روی این تیم گذاشته است و سال‌های جوانی‌اش بود در این تیم بود. من هوری را از قبل می‌شناسم و بارها روبه‌روی هم بازی کرده‌ایم و در اردوی تیم‌ملی زمان قطبی هم با ایشان بودم و هوری از نظر اخلاقی واقعا نمونه است و تمام وجودش را برای موفقیت صنعت نفت گذاشته است. هوری آبادانی نیست اما قلبش برای این تیم می‌تپد و تمام وجودش را برای صنعت نفت گذاشته است. هواداران صبورتر باشند چون تمام زندگی هوری صنعت نفت است و بچه‌های تیم هم خیلی دوستش دارند. همه بچه‌های تیم از این مساله ناراحت هستند. ما در آبادان گل می‌‌خوریم و به این دلیل نمی‌توانیم جبران کنیم که بچه‌ها از اتفاقات پیرامون هوری ناراحت هستند. بچه‌های ما جوان هستند و هواداران هم عالی تشویق می‌کنند و من حتی با مهدی رحمتی هم که صحبت می‌کردم گفت که هواداران صنعت نفت واقعا عالی تشویق می‌کنند و خیلی خوب از تیم‌شان حمایت می‌کنند اما بعد از گل‌هایی که خوردیم یکسری شعارهایی دادند که به تیم استرس می‌دهد.
هواداران صنعت نفت به سختی خودشان را به استادیوم می‌رسانند و دست‌شان را می‌بوسم که این‌قدر عالی از تیم حمایت می‌کنند اما از آنها خواهش می‌کنم مراعات حال هوری را بکنند. چون او زندگی‌اش را برای تیم صنعت نفت گذاشته است. هوری برای صنعت نفت فقط گلر نیست و تمام تلاش‌اش را برای حل مشکلات بچه‌های تیم می‌کند و تمام وجودش را برای موفقیت تیم گذاشته است.

بازی بعدی شما مقابل سپاهان در اصفهان است. چه تصوری از این بازی داری؟
بازی سختی است و همه می‌دانند که سپاهان یکی از بهترین تیم‌های ایران است. صنعت نفت هم همیشه نشان داده که در خانه تیم‌های بزرگ خوب کار می‌کند. تا این بازی زمان کمی باقی مانده و آقای کریمی دو، سه روز فرصت دارد تا روی نقاط ضعف و قوت تیم کار کند اما دلم روشن است که جبران این باخت خانگی را می‌کنیم و سه امتیاز شیرین را از سپاهان می‌گیریم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.