b_Newsهنوز در شوک باخت به العین هستم

حسینی: مقابل تیم حرفه‌ای العین موقعیت از دست بدهی به شدت تنبیه می‌شوی

تاریخ: 1396/02/06
زمان: 13: 45
نوع: خبر
مدافع ذوب‌آهن باتوجه به آمار و موقعیت‌های بازی تیمش مقابل العین امارات، باخت در این بازی خانگی را به هیچ‌وجه حق ذوب‌آهن نمی‌داند.

به گزارش سایت گل، سیدمحمدرضا حسینی مدافع ذوب‌آهن باتوجه به آمار و موقعیت‌های بازی تیمش مقابل العین امارات، باخت در این بازی خانگی را به هیچ‌وجه حق ذوب‌آهن نمی‌داند و هنوز هم بابت این شکست شوکه است، اما امیدوار است نتیجه زحمات‌شان مقابل العین را در بازی با الاهلی عربستان بگیرند و با پیروزی در این دیدار از گروه‌شان در آسیا صعود کنند.

 

مقابل العین امارات در خانه خودتان شکست خوردید. بازی چطور بود؟
ما روی این تیم خیلی تمرین کرده بودیم و خیلی خوب هم بازی را شروع کردیم و خوب هم ادامه دادیم و لحظه‌لحظه بازی دست ما بود. اما آنها سه تا توپ روی دروازه ما آوردند و هر سه تا هم گل شد. در مقابل ما فرصت‌های زیادی داشتیم که گل نشد. در مقابل یک تیم حرفه‌ای مثل العین اگر موقعیت‌هایت را گل نکنی تنبیه می‌شوی. این بازی واقعا عجیب بود و هنوز هم در شوک هستم چون همه چیز دست ما بود و موقعیت‌های زیادی داشتیم اما با چنین نتیجه‌‌ای باختیم.

 

العین در این دیدار چطور بود؟
العین نیازی به گفتن من ندارد، آنها پارسال نایب‌قهرمان آسیا شده‌اند و یک تیم پولدار و حرفه‌ای هستند. هر کسی بازی را دیده اذعان دارد که ما همه‌جوره سوار بازی بودیم و العین هیچ حرفی برای گفتن نداشت و فقط تجربه آنها باعث شد که برنده شوند. از بعد از بازی تا الان دارم فکر می‌کنم که چطور باختیم. اگر مقابل یک تیم پرقدرت و پرستاره مثل العین موقعیت‌هایت را گل نکنی به شدت تنبیه می‌شوی. ما یک پنالتی و چند موقعیت تک‌به‌تک را از دست دادیم و آنها از موقعیت‌های محدودشان استفاده کردند و بردند.

 

در روزی مقابل العین باختید که بنیادکار هم الاهلی عربستان را برده بود و به نفع شما کار کرده بود.
بله، اگر بنیادکار به الاهلی می‌باخت الان اوت شده بودیم. الان رقابت بین ما و الاهلی عربستان است که اگر ببریم می‌توانیم همراه با العین امارات صعود کنیم. ما نباید اجازه می‌دادیم کار به روز آخر بکشد اما یک نتیجه عجیب مقابل العین برای ما رقم خورد.

 

از صعود از گروه‌تان ناامید شده‌اید؟
امید که داریم. اگر همین بازی که مقابل العین انجام دادیم را مقابل الاهلی عربستان در قطر انجام دهیم می‌توانیم ببریم و صعود کنیم. باتوجه به نمایش خیلی خوبی که مقابل العین داشتیم صعود کمترین حق‌مان است. تمام توان و تمرکزمان را می‌گذاریم تا از گروه‌مان صعود کنیم.

 

بعد از باخت خانگی مقابل العین رختکن شما چه حال و هوایی داشت؟
وقتی می‌بازی رختکن حال و هوای خاص خودش را دارد و همه ناراحت هستند. اما ما واقعا خوب کار کردیم و اصلا فکر باخت را نمی‌کردیم. آنها سه تا ضربه در چارچوب داشتند و گل شد اما ما پنج برابر العین کرنر زدیم و هفت برابر آنها شوت زدیم و 30، 40 تا سانتر کردیم اما گل نشد. امیدوارم زحمتی که در بازی با العین کشیدیم مقابل الاهلی نتیجه‌اش را بگیریم و از این گروه صعود کنیم.