b_Newsآنالیز بازیکنان استقلال برابر الاهلی امارات

کمربند سفت خط هافبک با ابراهیمی و اسماعیلی

تاریخ: 1396/02/08
زمان: 14: 19
نوع: خبر
استقلال سه‌شنبه و در هفته پنجم گروه A رقابت‌هاي لیگ قهرمانان آسیا و در هوای بارانی تهران میزبان الاهلی امارات به تساوی یک - یک رسید


حامد جیرودی / استقلال سه‌شنبه و در هفته پنجم گروه A رقابت‌هاي لیگ قهرمانان آسیا و در هوای بارانی تهران میزبان الاهلی امارات به تساوی یک - یک رسید و با این که تفاضل گل بهتری نسبت به الاهلی دارد اما به خاطر این که در بازی رفت مقابل این تیم شکست خورده، در رده دوم قرار گرفت. با این حال، به نظر مي‌رسد که صعود استقلال به مرحله بعد تقریبا قطعی شده و آن‌ها با یک تساوی برابر الریان مي‌توانند راهی مرحله بعد این رقابت‌ها شوند اما پس از بازی استقلال و الریان به بررسی عملکرد آبی‌پوشان در این مسابقه پرداخته‌ایم.


امید؛ همچنان درخشان
امید ابراهیمی یکی از درخشان‌ترین بازیکنان این فصل استقلال بوده که در این بازی هم بسیار دونده و پر‌تلاش ظاهر شد. او در بازی با الاهلی با 72 پاس، بهترین پاسور آبی‌ها بوده است که از این تعداد 60 پاس کوتاه هم داده که از بقیه بیشتر بوده است. امید همچنین 9 بار از بازیکنان الاهلی توپگیری کرد که در این آیتم هم موفق‌تر از بقیه نشان داد. البته ابراهیمی با سه خطا، خشن‌ترین بازیکن استقلال هم بوده است.


اسماعیلی؛ پاسور با دقت
اگر از جابر انصاری که در دقیقه 82 به میدان آمد و دو پاس صد در صد درست داده بگذریم، باید به فرشید اسماعیلی اشاره کنیم که درصد دقت پاس‌هایش در این بازی 3/89 و درصد دقت پاس‌هایش در نیمه حریف 2/79 بوده است و در این آیتم موفق‌تر از بقیه بوده است. هافبک شماره 88 استقلال در این بازی 12 بار برنده دوئل‌هاي دو نفره بوده که در این آیتم هم از بقیه بهتر بوده است. ضمن این که او شش بار هم از بازیکنان الاهلی خطا گرفته است.


پاس‌هاي بلند رابسون
رابسون جانواریو مدافع برزیلی استقلال یکی از بازیکنان ثابت استقلال در این فصل بوده است. او که بعد از ابراهیمی با 58 پاس، بیشترین پاس را در این مسابقه داده است،13 پاس بلند هم داده که از بقیه هم تیمی هایش هم بیشتر بوده است.


روز بد پادوانی
اما لئوناردو پادوانی دیگر مدافع برزیلی آبی‌ها که در دقیقه 38 بازی هم یک کارت زرد دریافت کرد 10 بار در این بازی بازنده دوئل‌هاي دو نفره بوده و عملکرد ضعیفی داشته است. این بازیکن بلند قامت اگر چه چهار بار پیروز دوئل‌هاي هوایی بوده اما شش بار هم نبردهای روی هوا را باخته است تا در کل روز خوبی را سپری نکرده باشد.


مشارکت کاوه در دفاع
کاوه رضایی که در این مسابقه گل مساوی استقلال را با ضربه سر وارد دروازه الاهلی کرد و به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، پنج بار هم دفع توپ و سه بار هم برخورد با توپ داشته که نشان مي‌دهد او در کارهای دفاعی هم به هم تیمی‌هاي خود کمک کرده است.


خسرو؛ موقعیت ساز
خسرو حیدری که باز هم با یکی از سانترهای زیبای خود زمینه ساز به گل رسیدن استقلال شد، در این بازی پنج بار موقعیت گلزنی ایجاد کرده که فقط یک بار کاوه از آن استفاده کرد.بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.