b_Newsستاره‌ای که رضایی را وسوسه می‌کند

چراغ سبز کاوه برای ماندن

تاریخ: 1396/02/08
زمان: 15: 10
نوع: خبر
قرارداد چند بازیکن استقلال در پایان فصل تمام می‌شود و سرنوشت آنها برای فصل آینده مشخص نیست.

مهدی اسماعیل‌پور / قرارداد چند بازیکن استقلال در پایان فصل تمام می‌شود و سرنوشت آنها برای فصل آینده مشخص نیست. گمانه‌زنی‌های متعدد و متفاوتی درباره سرنوشت این بازیکنان مطرح است. حتی شایعه‌هایی درباره احتمال پرسپولیسی شدن یکی دونفر از این بازیکنان وجود دارد. اما نگاهی به صحبت‌ها و اظهارنظر برخی از ایسن ستاره‌ها برنامه و خواسته قلبی آنها را نشان می‌دهد. از روی مصاحبه‌های انجام شده می‌شود فهمید کاوه رضایی و جابر انصاری تمایل دارند تا در استقلال بمانند و از آن طرف می‌شود به راحتی حدس زد که وریا غفوری و فرشید باقری در فکر جدایی هستند.


چراغ سبز کاوه یا شرطی برای ماندن؟
مهم‌ترین هدف استقلالی‌ها برای فصل نقل و انتقالات تمدید قرارداد امید ابراهیمی و کاوه رضایی است. گمانه زنی‌ها درباره کاوه متفاوت و زیاد است. جدایی از استقلال و دریافت پیشنهاد از پرسپولیس، رفتن به یک تیم خارجی و لژیونر شدن اخباری که درباره کاوه مطرح است. هنوز کسی از ماندن رضایی و برنامه او برای تمدید قرارداد خبر نداده است. خودش هم هنوز اظهار نظر رسمی درباره احتمال ماندن و رفتن‌اش نکرده است. اما صحبت‌های شماره 9 بعد از بازی با الاهلی امارات تا حدود زیادی موضع و برنامه او برای فصل آینده را مشخص می‌کند. کاوه می‌گوید در لیگ قهرمانان آسیا می‌خواهند به جمع چهار تیم برسند و آنجا برنامه دارند. این جمله یعنی کاوه قصد ماندن و ادامه دادن با استقلال در آسیا را دارد. این جمله را می‌شود این طور هم تحلیل کرد که اگر استقلال از گروه‌اش صعود کند و از اولین مرحله حذفی هم سربلندخارج شود آنوقت رویای قهرمانی آسیا کاوه را در استقلال نگه می‌دارد. جمله کاوه هم می‌تواند چراغ سبز او برای ماندن باشد و هم ممکن است شرط او برای تمدید قرارداد تلقی شود. به هرحال برخلاف شایعات اخیر این جمله کاوه استقلالی‌ها را به ماندن کاوه رضایی امیدوار می‌کند.


اعلام آمادگی جابر برای تمدید قرارداد!
بازیکن دیگری که بعد ار بازی با الاهلی برای ماندن و تمدید قرارداد اعلام آمادگی کرد و چراغ سبز نشان داد جابر انصاری بود. بازیکنی که از نیمکت‌نشین شدن بعد از بازگشت‌اش از مصدومیت ناراضی بود و شنیده می‌شد قصد دارد به گسترش فولاد برگردد. شماره 11 آبی‌ها کم کم به روزهای خوب‌اش نزدیک شده و در نتیجه بیشتر در ترکیب استقلال قرار می‌گیرد. از حالا می‌شود حدس زد که جابر قراردادش را برای فصل آینده تمدید خواهد کرد. شاید رویای کسب سومین ستاره آسیایی شماره 11 را وسوسه کرده باشد که به صراحت می‌گوید دوست دارد در استقلال بماند.


برنامه وریا و فرشید برای نماندن
در نقطه مقابل هستند دو بازیکن استقلال که شایعه جدایی‌شان از استقلال مطرح است اما تا به امروز هیچ کدام جمله امیدوارکننده‌ای درباره احتمال ماندن‌شان در جمع آبی‌ها به زبان نیاورده‌اند. تا به امروز وریا غفوری و فرشید باقری هرگونه صحبت و سوال درباره تمدید قرارداد یا جدایی‌شان از استقلال را به پایان فصل موکول کرده‌اند و حتی ابراز امیدواری هم نکردند که شرایط به گونه رقم بخورد که بمانند. این در شرایطی است که شایعه احتمال پرسپولیس شدن هردو بازیکن مطرح است. یکی که شنیده می‌شود خودش برای رقیب پیغام فرستاده و دیگری خبر مذاکره‌اش با پرسپولیسی به گوش منصوریان و استقلالی‌ها رسیده است! اگر شایعات گفته شده، صحبت‌های شنیده شده و بازیکنان مدنظر کادر فنی برای فصل آینده را کنار هم قرار بدهیم به ما می‌گوید که این دونفر از اولین جداشده‌های آبی در پایان فصل حواهند بود. شاید کادر فنی هم روی ماندن و حفظ آنها حساب باز نکرده است که واسطه‌هایی که مدعی‌اند نماینده استقلال هستند سراغ چند دفاع راست و هافبک دفاعی رفته‌اند.