b_Newsسه ماه از اعتراض اصفهانی ها گذشت اما...

سپاهان هنوز در انتظار رای بازی جنجالی

تاریخ: 1396/02/09
زمان: 13: 14
نوع: خبر
تقریبا سه ماه از تساوی جنجالی بازی بین دو تیم هندبال سپاهان و مرودشت در رقابت‌های لیگ برتر این رشته می‌گذرد و همچنان تکلیف اعتراض باشگاه فولاد مشخص نشده است.

تقریبا سه ماه از تساوی جنجالی بازی بین دو تیم هندبال سپاهان و مرودشت در رقابت‌های لیگ برتر این رشته می‌گذرد و همچنان تکلیف اعتراض باشگاه فولاد مشخص نشده است.

در دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور و در چارچوب هفته دوازدهم این مسابقات در سال ۹۵ بازی بین دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و هیات هندبال مرودشت به تساوی کشیده شد. فولادی‌ها نسبت به این نتیجه و داوری‌های صورت گرفته شده اعتراض داشتند و با ارایه فیلم و مدرک به فدراسیون هندبال اثبات کردند که کادر فنی و داوران در این بازی اشتباه داشتند و گل آخر تیم فولاد را به اشتباه مردود اعلام کردند.

فدراسیون هندبال به دنبال این مساله با برگزاری جلسه ۷ ساعته موضوع را بررسی کرد و در نهایت رای به محرومیت سه ماهه کوبل داوری این بازی داد، اما نتیجه بازی چه شد؟

فدراسیون هندبال برای دریافت پاسخ به طور فرضی وضعیت دو تیم  A و B  را در نامه‌ای به فدراسیون جهانی هندبال تشریح و از آنها درخواست کرد که در خصوص این بازی نظر نهایی و چگونگی قضاوت را اعلام کنند.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان حتی در اعتراض به این مساله تیم زنان و مردان خود را در یک هفته لیگ برتر در مسابقه شرکت نداد و تهدید به کناره‌گیری از هر گونه فعالیت در این رشته ورزشی کرد.

اما با گذشت سه ماه از این اتفاق و تغییر دبیر فدراسیون هندبال معلوم نیست چه کسی پاسخگوی نتیجه نهایی و قضاوت این دیدار خواهد بود.

محسن طاهری مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان می گوید: هنوز جوابیه‌ای برای ما نیامده است. متاسفانه هیچ‌گونه اطلاعی از اینکه فدراسیون جهانی در قبال استعلام صورت گرفته جوابی داده یا خیر نداریم. ما تا الان هم منتظریم تا جوابی را از سوی فدراسیون جهانی هندبال یا فدراسیون هندبال کشورمان دریافت کنیم.

وی با بیان اینکه نتیجه این دیدار با تساوی تمام شده بود، خاطرنشان کرد: اگر گل صحیح ما به اشتباه داوری مردود اعلام نمی‌شد، الان فولاد در جدول رده‌بندی دوم بود و سهمیه حضور در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا را گرفته بودیم.