نفت تهران – صبای قم / تحقیر تاریخی

تاریخ: 1396/02/09
زمان: 16: 01
نوع: خبر
دیدار رفت دو تیم با برتری تیم تهرانی به پایان رسید.

به گزارش سایت روزنامه گل، دیدار رفت دو تیم با برتری تیم تهرانی به پایان رسید. روز پنجشنبه 25 آذرماه سال گذشته و در ورزشگاه یادگار امام قم بود که نفتی‌ها موفق شدند با تک گل دقیقه 77 رضا اسدی برابر میزبان قمی خود به برتری برسند. حالا صبایی‌ها می‌توانند انگیزه انتقام را هم به صف انگیزشی خود اضافه کنند تا حتما به سه امتیاز این بازی بیرون از خانه دست پیدا کنند. البته آنها در تقابل‌های لیگ برتری هم وضعیت بدی نسبت به رقیب دارند چون طی 13 بازی قبلی دو تیم نفت هفت و صبا تنها یک بار برنده شده‌اند و پنج بازی هم مساوی شده است. در این بازی‌ها نفت 18 و صبا 11 گل هم زده‌اند.


مهمان قعرنشین
نفت تهران در میانه‌های جدول مجازی بازی‌های خانگی این دوره قرار دارد. شاگردان علی دایی طی 14 بازی قبلی خود شش برد، چهار تساوی و چهار باخت کسب کرده‌اند تا با جمع‌آوری 22 امتیاز در مکان هفتم جدول مجازی میزبانان لیگ شانزدهم قرار داشته باشند. در آن سوی میدان اوضاع صبا در بیرون از خانه به شدت خراب است. آنها که با توجه به بازی راحت سیاه‌جامگان برابر ماشین‌سازی سقوط کرده، نیاز مبرمی به این سه امتیاز دارند، در 14 بازی بیرون از خانه قبلی تنها هشت امتیاز از بابت یک برد و پنج تساوی و هشت باخت کسب کرده‌اند تا در قعر جدول مجازی مهمانان این دوره قرار داشته باشند.


اشتراک یکطرفه
در مجموعه صبای قم فردی که سابقه حضور در نفت تهران را داشته باشد، دیده نمی‌شود و نفرات این تیم بدون انگیزه رویارویی با تیم سابق فقط در تلاش برای بقای تیم خود هستند اما در آن سوی میدان اشتراکات فراوان است. علی دایی و کادرفنی همراهش فصل قبل در صبا حضور داشتند و در جمع بازیکنان نفت هم میلاد فراهانی، وحید حمدی‌نژاد، اکبر صادقی و محمد قاضی سابقه بازی در تیم قمی را داشته‌اند. باید در نفتی که بختی برای چهارم شدن ندارد، آیا انگیزه صبایی‌های سابق تیم درخطر سقوط قمی را با دردسرهای بیشتری مواجه می‌کند یا داستان جور دیگری خواهد بود؟بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.