خط و نشان برانکو برای مدیرعامل بعدی پرسپولیس

تاریخ: 1396/02/11
زمان: 11: 35
نوع: خبر
اعتصاب بازیکنان پرسپولیس بار دیگر مدیریت این باشگاه را به چالش کشید.

به گزارش سایت روزنامه گل، اعتصاب بازیکنان پرسپولیس بار دیگر مدیریت این باشگاه را به چالش کشید و طاهری که تا پیش از این از بازیکنان تعریف می‌کرد حالا مقابل آنها قرار گرفته است.
مصاحبه بازیکنان و تمرین نکردن آنها و متن اینستاگرامی شاگردان برانکو لذت قهرمانی را از هواداران گرفت. اما آنچه در این میان به چشم آمد رفتار برانکو بود. او با تبعیت از شاگردانش نشان داد که خیلی هم مربی مدیردوستی نیست یا مرد کروات آن‌قدر به فوتبال ایران و پشت پرده آن اشراف دارد که با آگاهی از جدایی قریب‌الوقوع طاهری در پایان فصل مقابل باشگاه قرار گرفت.
برانکو نه تنها از بازیکنان نخواست به تمرینات ادامه بدهند بلکه با اعتصاب آنها خونسردانه برخورد کرد تا حمایت آنها را همچنان پشت خود داشته باشد.
گفته می‌شود برانکو با این کار خواسته تا به نوعی برای مدیرعامل بعدی پرسپولیس هم مواضعش را ترسیم کند. اینکه مدیرعامل آینده پرسپولیس تصور کند در چنین شرایط بحرانی سرمربی کنارش قرار دارد با این حرکت برانکو عملا این تئوری را مردود کرد.
به نظر می‌رسد مدیرعامل آینده پرسپولیس کاری به مراتب سخت‌تر از طاهری در مواجهه با برانکو داشته باشد، چون حالا مرد کروات هم محبوب است و هم احساس می‌کند می‌تواند اقتدارگراتر از قبل باشد و عمل کند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.