فینال جام حذفی حتما در خرمشهر برگزار خواهد شد

تاریخ: 1396/02/12
زمان: 10: 41
نوع: خبر
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: دیدار تراکتورسازی - نفت تهران را حتماً در ورزشگاه اروند خرمشهر برگزار می‌کنیم.

به گزارش سایت روزنامه گل و به نقل از تسنیم، سعید فتاحی درباره وضعیت ورزشگاه اروند خرمشهر که محل برگزاری دیدار تراکتورسازی - نفت تهران در فینال جام جذفی باشگاه‌های کشور است، اظهار داشت: ما صبح امروز به همراه چند تن از مسئولان سازمان لیگ از این ورزشگاه بازدید کردیم. در مورد این ورزشگاه خرمشهر حرف‌وحدیث‌هایی وجود داشت که می‌گفتند چمنش خراب شده و نمی‌توان فینال جام حذفی را در آنجا برگزار کرد. خدا را شکر الان وضعیت چمن نسبت به عکس‌هایی که منتشر شده بود، خیلی بهتر شده است. چمن ورزشگاه خرمشهر مشکلی برای برگزاری دیدار تراکتورسازی - نفت تهران ندارد. در حال حاضر نیز مشغول اصلاح اطراف زمین هستند تا دیگر مشکلی باقی نماند.
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با اشاره به اینکه گفته می‌شود تیم‌های نفت تهران و تراکتورسازی مایل به بازی در ورزشگاه خرمشهر نیستند و خواستار تغییر ورزشگاه شدند، گفت: نه، این صحبت‌ها درست نیست. اصلاً پیش از اینکه بازی‌های جام حذفی آغاز شود، ما به‌طور رسمی محل برگزاری فینال این رقابت‌ها را اعلام کرده بودیم. فینال جام حذفی سال گذشته را هم در همین ورزشگاه برگزار کردیم و هیچ مشکلی پیش نیامد.
فتاحی خاطرنشان کرد: دیدار تراکتورسازی - نفت تهران را حتماً در ورزشگاه اروند خرمشهر برگزار می‌کنیم، چون این ورزشگاه مشکلی برای پذیرایی از این بازی ندارد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.