b_Newsلیگ خیلی طولانی شده

حامد حدادی: تصمیم داشتم در ایران بازی نکنم

تاریخ: 1396/02/12
زمان: 13: 18
نوع: خبر
حامد حدادی بهترین بازیکن پست ۵ بسکتبال آسیا پس از راهیابی پتروشیمی به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال گفت که تصمیم داشته در ایران بازی نکند.

حامد حدادی بهترین بازیکن پست ۵ بسکتبال آسیا پس از راهیابی پتروشیمی به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال در مورد اینکه پزشکان توصیه کرده بودند که بازی نکند، گفت: من در تابستان در مسابقات آسیایی آسیب دیدم و پس از اینکه به چین رفتم چند هفته‌ای دور بودم و به زور فیزیوتراپی و کمک پزشکان توانستم به بازی‌ها برسم. پس از پایان لیگ چین تصمیم گرفتم دیگر در لیگ ایران بازی نکنم، اما وقتی به ایران آمدم دیدم که فاصله زیادی بین مسابقاتم خواهد افتاد، به همین دلیل تصمیم گرفتم در پتروشیمی بازی کنم.

وی در مورد اینکه باشگاه چینی که دو سال با آنها قرارداد دارد چطور با پیوستن او به پتروشیمی موافقت کرد، گفت: در ابتدا مخالف بودند اما وقتی صحبت کردم و گفتم که فاصله ایجاد شده به ضررم خواهد بود موافقت کردند. چون با این شرایط تا شروع فصل جدید لیگ چین در آمادگی خواهم ماند. امیدوارم فقط آسیب نبینم.

حدادی در مورد عملکردش در سه بازی گذشته پتروشیمی گفت: فعلا همه چیز خوب است و تنها مشکل این است که لیگ خیلی طولانی شده است. سال گذشته این موقع لیگ تمام شده بود، اما امسال زمانش بیشتر شده است. نمی‌گویم طولانی شدن خوب یا بد است اما باید بازیکنان هم بتوانند استراحت داشته باشند. آنها با یک مبلغ ناچیز حدود 9،8 ماه درگیر هستند. این مبلغی که می‌گیرند کمتر از حق‌شان است. باید لیگ را کوتاه‌تر کنیم اما در مجموع مسابقات خوب است.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.