فراخوان باشگاه تراکتورسازی برای حضور پرشور هوادارانش / سرخپوشان منتظر حمایت شما هستند

تاریخ: 1396/02/12
زمان: 13: 44
نوع: خبر
باشگاه تراکتورسازی با صدور فراخوانی از هواداران خواست از این تیم در دیدار مقابل نفت تهران حمایت کنند.

به گزارش سایت روزنامه گل و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی تبریز، رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور این هفته به ایستگاه پایانی خود می‌رسد و تیم تراکتورسازی از ساعت 18 روز پنج‌شنبه در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان تیم نفت تهران است.
شاگردان امیر قلعه‌نویی در آخرین گام به مصاف شاگردان علی دایی می‌روند تا تراکتورسازان برای کسب نایب‌قهرمانی و مسجل شدن سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان بجنگند ولی نتیجه این دیدار تأثیر چندانی در جایگاه تیم میهمان در جدول رده‌بندی نخواهد داشت.
اما سکوهای ورزشگاه یادگار امام در این دیدار می‌توانند نقش بسیار پررنگی در نتیجه بازی داشته باشند چراکه روحیه سرخ پوشان نیازمند یاری از سوی یار دوازدهم در طول 90 دقیقه مسابقه است و حمایت پرشورها می‌تواند منجر به کسب 3 امتیاز شده و احتمال نایب‌قهرمانی را بیشتر کند.
هواداران تراکتورسازی در دیدار مقابل استقلال تهران با حمایت قاطع خود تا آخرین دقایق مسابقه باعث شدند تا یاران قلعه‌نویی حریف آبی‌پوش خود را با دست‌خالی بدرقه کنند و حالا می‌توانند بار دیگر حماسه‌ای نو خلق کرده و غوغایی در یادگار به پا کنند.
کسب نایب‌قهرمانی میان 2 تیم تراکتورسازی و استقلال به رقابتی تنگاتنگ تبدیل‌شده است و در آخرین دیدار لیگ برتر هرکدام از تیم‌ها که بتوانند از دیگری سبقت بگیرند خواهند توانست سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا را به نام خود ثبت کنند که تراکتورسازان می‌خواهند با حمایت پرشور هواداران خود خیال خود را از سعود به آسیا راحت کنند و با خیالی راحت گام به فینال جام حذفی بگذارند.
تراکتورسازان همواره به داشتن این هواداران بر خود می‌بالند و خداوند را شاکریم که یار دوازدهم ما در سکوها همیشه و هر جا پشت تیم خود بوده و هیچ‌گاه دست از تشویق تیم محبوب خود برنداشته است.
هوادارانی که همواره سختی‌های فراوانی را به جان خریده‌اند و در سرمای تبریز با مشقت‌های فراوان مسیر استادیوم را پیموده‌اند تا تراکتورسازی در نبرد با رقبا تنها نماند و همواره شعار "یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراکتور بایراقی" را سر دادند و اجازه ندادند لحظه‌ای پرچم تراکتورسازی بر زمین بماند.
حال آخرین دیدار ما در میعادگاه همیشگی عاشقان برگزار می‌شود و سرخ پوشان در انتظار حمایت همه‌جانبه هوادارانشان هستند تا در ایستگاه پایانی بتوانیم جشنی برپا کنیم و پس‌ازآن برای جشن قهرمانی عازم خرمشهر شویم.


وعده دیدار ما:
ساعت 18 روز پنج‌شنبه
ورزشگاه 70 هزارنفری یادگار امام (ره) تبریز