b_Newsطارمی هم مثل علی دایی با گلزنی جواب انتقادات بی‌رحمانه را داد

میناوند: مردم ببینند که این تیم همان پرسپولیس رویایی است که با اقتدار قهرمان شد

b_News بیرانوند روی عصبانیت یک حرفی زده اما چیزی ته‌دلش نیست
تاریخ: 1396/02/12
زمان: 15: 39
نوع: خبر
مهرداد میناوند روز یکشنبه در تمرین پرسپولیس حاضر شد چون اعتقاد داشت که حضورش در جمع شاگردان برانکو می‌تواند به تیم در روزهایی که حاشیه‌ها زیاد شده کمک کند.

مهدی نوری / مهرداد میناوند روز یکشنبه در تمرین پرسپولیس حاضر شد چون اعتقاد داشت که حضورش در جمع شاگردان برانکو می‌تواند به تیم در روزهایی که حاشیه‌ها زیاد شده کمک کند اما بیشتر از این از بیانیه علی پروین و علی‌اکبر طاهری خوشحال است که از نظر او با این صحبت‌ها حق مطلب ادا شده و الان پرسپولیسی‌ها باید یکدل شوند تا بازی حساس و مهم با الوحده امارات را با موفقیت پشت سر بگذارند.

چطور شد روز یکشنبه در تمرین پرسپولیس حاضر شدید؟
من همیشه در این دو سال به تمرین پرسپولیس رفته‌ام و الان هم احساس کردم که رفتنم به تمرین شاید بتواند به تیم کمک کند و خیلی هم خوب بود. ما یک اسطوره به نام علی پروین داریم که امروز (دیروز) بیانیه داد و دکتر طاهری هم با آن چیزی که نوشت حق مطلب ادا شد. الان همدلی مهم‌ترین مساله برای پرسپولیس است. همیشه در تیم‌های بزرگ یکسری اتفاقات می‌افتد و پرسپولیس هم یکی از تیم‌های بزرگ جهان است. به هر حال یک دست‌هایی هست که دارد این اتفاقات را برای پرسپولیس رقم می‌زند چون عده‌ای نمی‌خواستند پرسپولیس قهرمان شود اما شد. این چیزهایی که می‌گویم بحث دشمن فرضی نیست بلکه همیشه این دشمنان بوده و هستند و این اتفاقات در تیم افتاد اما الان بیشتر از قبل باید تلاش کنیم چون اولا یک بازی حساس و مهم مقابل الوحده امارات پیش‌رو داریم و مهم‌تر از آن اینکه باید در آرامش کامل تیم را برای فصل بعد ببندند. من در تمرین تیم بودم و همه‌چیز خوب بود و آدم با دانشی مثل برانکو هم بالای سر تیم است. کریم باقری و محمود خوردبین هم به عنوان بزرگ‌تر در تیم هستند و صحبت‌های علی پروین هم آب پاکی را روی دست بدخواهان پرسپولیس ریخت.


اعتصاب بازیکنان روی روند تیم در بازی با ذوب‌آهن چقدر تاثیر گذاشته بود؟
نمی‌توانیم بگوییم که تاثیری نداشت چون در نیمه اول مشخص بود که روی تیم تاثیر گذاشته است. حق طبیعی بچه‌های پرسپولیس است که مطالبات‌شان را بخواهند چون باغیرت و تلاش توانستند قهرمان شوند و الان هم حق و حقوق‌شان را می‌خواهند. یکسری هم روی این موج سوار شدند که الان دیگر آن موج نیست و دریا ‌آرام است و امیدوارم تا بازی با الوحده این آرامش بماند چون ما این حق را داریم که به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم و در مرحله بعد هم بازیکن می‌گیریم و تیم تقویت می‌شود و قوی‌تر ظاهر می‌شویم.


در روزهای اعتصاب شما در اینستاگرام پست گذاشتید و با واکنش هواداران مواجه شدید. در این رابطه صحبت می‌کنید؟
قرار نیست که من همیشه پست بگذارم و همه حمایت کنند. بالاخره نظرات مختلف وجود دارد و من به همه نظرات احترام می‌گذارم. اسم پرسپولیس خیلی بزرگ است و از همه ما بزرگ‌تر است. همه ما آمدیم و در پرسپولیس کار و تلاش کردیم اما این پرسپولیس است که می‌ماند و باید حواس‌مان جمع باشد و نباید سلیقه‌ای عمل کنیم. پرسپولیس در این یکی، دو ساله اخیر ساختار پیدا کرده و هوادار هم حق دارد همچنان که بازیکن هم حق دارد و مطالباتش را می‌خواهد اما این بیانیه‌هایی که علی پروین و دکتر طاهری دادند بچه‌ها را همدل و همسو کرده است.


البته علیرضا بیرانوند ساز جدایی می‌زند!
بیرانوند برای پرسپولیس زحمت کشیده و روی عصبانیت و در آن فشار یک حرفی زده اما ته دلش این‌طوری نیست و امیدوارم مشکل او حل شود چون خودش هم می‌داند که ما یک هدف بزرگ‌تر داریم و آن هم سربلندی پرسپولیس است و همه تلاش می‌کنیم تا به این هدف‌مان برسیم.


در تمرین پرسپولیس در مورد اتفاقات اخیر با بیرانوند صحبت کردید؟
نه، صحبتی با او نکردم. اما علیرضا واقعا پسر خوبی است و اتفاقاتی که افتاد و در استادیوم هواداران پول نشان دادند و کار قشنگی هم نبود باعث شد چنین واکنشی نشان بدهد. به هر حال بازیکن تحت فشار است و باید چشم‌مان را به این اتفاقات ببندیم و برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنیم. من نه حقوق‌بگیر باشگاه هستم و نه زیر بلیت کسی هستم و همیشه هم منطقی و دور از احساس حرفم را می‌زنم. شاید در سالیان قبل یکسری‌ها از پرسپولیس شکایت کردند اما من طلبم را بخشیدم و با افتخار هم این کار را کردم چون من هم مثل هواداران هستم و یک هوادار پرسپولیسی هستم. من هیچ‌وقت از کسی خط نگرفته‌ام و منطقی صحبت کرده‌ام و برای موفقیت تیم حرف می‌زنم.


چه تصوری از بازی با الوحده امارات در لیگ قهرمانان آسیا دارید؟
در این گروه حتی الوحده هم شانس صعود دارد و می‌تواند در آزادی پرسپولیس را ببرد و صعود کند اما چیزی که خیلی مهم است این است که ما پرطرفدارترین تیم آسیا هستیم و با پر کردن سکوها در این بازی آسیایی باید این رکورد را هم از آن خودمان کنیم چون امسال همه رکوردها را زده‌ایم و الان هم هواداران بیایند و حمایت کنند تا این رکورد هم برای ما رقم بخورد. صد درصد بازی سختی داریم اما خوبی کار این است که الوحده هم برای صعود نیاز به برد دارد و نمی‌آید دفاع کند و ما می‌توانیم راحت‌تر کار کنیم. امیدوارم امیری و انصاری هم با تیم تمرین کنند و به بازی برسند چون حضورشان خیلی به تیم کمک می‌کند. خدا را شکر همه بچه‌ها در اختیار هستند و این نکته بسیار مثبتی برای تیم است.


باتوجه به اینکه الهلال عربستان به دور بعدی صعود کرده فکر می‌کنید در بازی آخر به الریان قطر راه بدهند تا خودشان صعود کنند و یک تیم ایرانی یعنی پرسپولیس از دور مسابقات حذف شود؟
بعید می‌دانم این اتفاق بیفتد اما در فوتبال هر چیزی ممکن است. به هر حال آنها نسبت به ما موضع دارند اما درصد افتادن این اتفاق کم است هرچند که احتمال آن هم وجود دارد و نمی‌توانیم کاملا مطمئن بگوییم که چنین اتفاقی نمی‌افتد اما ما تلاش‌مان را می‌کنیم تا مردم ببینند که این همان پرسپولیس رویایی است که سه بر یک از حریفش عقب می‌افتد و با اینکه تمرین نکرده و بازیکن غایب هم دارد اما بازی را به مساوی می‌کشاند. مهم این است که مردم ببینند بچه‌ها برای موفقیت تیم خیلی تلاش می‌کنند.


بازی با الوحده می‌تواند روز طارمی باشد و گل صعود را بزند؟
خودم خیلی به این اتفاق خوش‌بین هستم. خیلی خوشحالم که مهدی دوباره آقای گل شد. خیلی‌ها بی‌منطق به او حمله کردند اما اتفاق بزرگی است که مهدی دو سال پشت سر هم آقای گل لیگ شده و حقش هم بود که آقای گل شود. خوشحالم که این اتفاق برای مهدی افتاد و اطمینان داشتم که امسال هم آقای گل می‌شود چون در گذشته هم این اتفاقات برای علی دایی می‌افتاد و بی‌رحمانه و غیرمنطقی از او انتقاد می‌کردند اما دایی همیشه گل می‌زد و باقدرت برمی‌گشت. مهدی طارمی هم مثل علی دایی است. خیلی‌ها می‌خواستند او را خراب کنند و واقعا غیرمنطقی و بی‌رحمانه از او انتقاد می‌کردند اما خدا نخواست مهدی خراب شود و او گل زد و دوباره هم آقای گل شد تا جواب انتقادات را بدهد. امیدوارم در آسیا هم مهدی خوب گل بزند چون این مساله خیلی کمک می‌کند تا طارمی بهترین بازیکن آسیا شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.