هادی ساعی: فدراسیون یار کشی کرده ! چطور رویشان شده ؟

تاریخ: 1396/02/13
زمان: 11: 32
نوع: گفتگو
هادی ساعی در نقش منتقد فدراسیون نظرش را درباره انتخاب رییس جدید سازمان تیم های ملی گفت.


هادی ساعی پرافتخارترین ورزشکار المپیکی، در خصوص انتخاب آرش فرهادیان به عنوان رییس سازمان تیم های ملی تکواندو گفت: در تکواندو باید همیشه منتظر اتفاقات عجیب باشیم. انتظار بیشتر از این نباید از تکواندو داشت. به قدری اتفاقات عجیب رخ می‌دهد که من واقعا نمی‌دانم چه بگویم.چطور رویشان می‌شود که شخصی کم سابقه را مدیر تیم های ملی بگذارند. تنها دو سه نفر را در اطراف خود دارند و به همان ها سمت می‌دهند. یارکشی کرده‌اند. کسی مثل ذوالقدر با آن همه سابقه مدیر تیم‌های ملی بوده اما چرا باید فردی جایگزین او شود که سابقه چندانی ندارد. پولادگر با آدم های بزرگ کار نمی‌کند.
ساعی در مورد تیم اعزامی به بازیهای کشورهای اسلامی افزود: مسابقات کشورهای اسلامی خیلی سخت است. شاید آنها فکر کردند خیلی مهم نیست که تصمیم گرفتند با تیم دوم بروند. واقعا کار سختی خواهیم داشت. تیم های پر قدرت در مسابقات شرکت می‌کنند اما مصلحت تکواندو را مدنظر نمی‌گیرند و بیشتر به فکر مصلحت شخصی خود هستند.
کارشناس و قهرمان سابق تکواندو در خصوص تیم اعزامی به مسابقات جهانی نیز گفت‌: نمی‌شود  پیش‌بینی کرد. امیدوارم تیم در رقابت‌های جهانی نتیجه‌ بگیرند و تکواندوکاران در مسابقات جهانی به بیشترین سطح آمادگی برسند. بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.