b_Newsرفتن سروش ما را ضعیف و پرسپولیس را قوی‌تر کرد

گودرزی: اگر بازیکنان ما محروم نمی‌شدند پرسپولیس این‌قدر راحت قهرمان نمی‌شد

b_News استقلال روز راحتی مقابل سپاهان نخواهد داشت/ نایب قهرمانی لیگ و قهرمانی جام حذفی را می‌خواهیم
تاریخ: 1396/02/14
زمان: 10: 25
نوع: خبر
بازیکن تراکتورسازی معتقد است محرومیت آنها در نیم‌فصل از جذب بازیکن جدید باعث شد تا نتوانند پابه‌پای پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ برتر جلو بروند.

مهدی نوری/ شهرام گودرزی بازیکن تیم تراکتورسازی معتقد است که محرومیت آنها در نیم‌فصل از جذب بازیکن جدید باعث شد تا نتوانند پابه‌پای پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ برتر جلو بروند و اگر این اتفاقات نیفتاده بود کار قهرمانی به روز آخر کشیده می‌شد و آنها اجازه نمی‌دادند برانکو و شاگردانش به این راحتی قهرمان شوند.

مقابل سپاهان باختید. بازی چطور بود؟
مقابل سپاهان بازی سختی داشتیم. برای این بازی محرومان و مصدومانی داشتیم که به بازی نرسیدند و بازیکنان جوان ما جای آنها بازی کردند که خوب هم کار کردند. ما در این بازی و در نیمه اول موقعیت داشتیم که گل نشد و اگر آن فرصت‌ها تبدیل به گل می‌شد نتیجه بازی چیز دیگری بود. به هر حال باختیم و در فوتبال این چیزها پیش می‌آید اما گل‌های سپاهان یکی از روی نقطه پنالتی بود که اصلا پنالتی نبود و گل اول آنها هم قبل از اینکه گل به ثمر برسد بازیکن سپاهان در آفساید بود.

یعنی در دیدار با سپاهان از داوری لطمه خوردید؟
مطمئنا همین‌طور است و از داوری لطمه خوردیم و اشتباهات داوری در نتیجه بازی تاثیرگذار بود.

در بازی همزمان هم استقلال توانست پدیده را ببرد و رتبه دوم جدول را به دست آورد. در این رابطه چه نظری داری؟
نظری ندارم. تمام تمرکزمان روی بازی خودمان است و اگر سپاهان را می‌بردیم سرنوشت نایب‌قهرمانی‌مان دست خودمان بود اما الان سرنوشت نایب‌قهرمانی دست ما نیست و یک چشم به بازی خودمان با نفت تهران و یک چشم هم به بازی استقلال و سپاهان داریم. ما با تمام توان‌مان مقابل نفت تهران بازی می‌کنیم تا سه امتیاز را بگیریم و امیدواریم در آزادی هم نتیجه به نفع ما رقم بخورد و نایب‌قهرمان بشویم.

دوم شدن در لیگ برتر چقدر برای شما مهم است؟
فکر می‌کنم دوم شدن در لیگ برتر بد هم نباشد. ما دنبال قهرمانی بودیم اما اتفاقاتی افتاد که در روند تیم ما تاثیرگذار بود و الان دنبال نایب‌قهرمانی در لیگ برتر و قهرمانی در جام حذفی هستیم اما کار خیلی سختی داریم.

چه تصوری از بازی با نفت تهران در آخرین هفته لیگ برتر داری؟
مطمئنا بازی خیلی سختی داریم. نفت تهران تیم خیلی خوبی است و در راس کادرفنی آنها هم آقای دایی است که مربی خیلی خوبی است. اما بازی خانگی ماست و هواداران مثل بازی با استقلال بیایند و حمایت کنند تا ببریم و با برد و روحیه خوب به استقبال فینال جام حذفی برویم و در فینال هم هواداران از تراکتور حمایت کنند تا جام را به آنها تقدیم کنیم.

نفت تهران مشکلات مالی زیادی دارد و حتی کارشان به اعتصاب هم کشید. به نظر تو این مشکلات روی روند نفت تهران تاثیری دارد؟
فکر می‌کنم مشکلات مالی را اکثر تیم‌های ایرانی دارند و در لیگ ایران این مشکلات جا افتاده است و تیم‌ها به آن عادت کرده‌اند. بازیکنان هم اعتصاب می‌کنند اما در زمین همه‌چیز را فراموش و با تمام قوا کار می‌کنند. ما به این چیزها فکر نمی‌کنیم و دنبال اهداف خودمان هستیم.

همزمان با بازی شما و نفت تهران در آزادی هم استقلال میزبان سپاهان است. به نظر تو در آنجا چه اتفاقاتی خواهد افتاد؟
فکر نمی‌کنم استقلال روز راحتی داشته باشد چون سپاهان تیم خیلی خوبی است و در هفته‌های اخیر نتایج خوبی هم گرفته است. سپاهان از اول فصل توسط عبدا... ویسی خوب بسته شد و نتایج خوبی هم در این چند هفته گرفته و بازی سختی برای استقلال است و امیدوارم نتیجه آن بازی به نفع ما باشد.

رقابت سختی برای قهرمانی با پرسپولیس داشتید اما در میانه راه کم آوردید. فکر می‌کنی قهرمانی حق پرسپولیس بود؟
نمی‌گویم ما کم آوردیم بلکه یکسری اتفاقات در نیم‌فصل افتاد که روی روند تیم ما تاثیر گذاشت. ما پابه‌پای پرسپولیس جلو می‌رفتیم و بازی دور برگشت با پرسپولیس فینال لیگ برتر بود که قبل از بازی چند بازیکن ما محروم شدند و بعضی از بچه‌های ما مجبور شدند با مصدومیت به میدان بروند و بازی کنند. اگر آن محرومیت‌ها نبود ما پابه‌پای پرسپولیس جلو می‌رفتیم و اجازه نمی‌دادیم پرسپولیس این‌قدر راحت قهرمان شود و کار قهرمانی به روز آخر کشیده می‌شد.

پرسپولیس امسال چطور تیمی بود؟ آنها لیاقت قهرمانی را داشتند؟
پرسپولیس تیم خیلی خوبی داشت و بازیکنان و کادرفنی خیلی خوبی هم دارند و فوتبال بسیار خوبی هم بازی می‌‌کردند و قهرمان شدند که این قهرمانی مبارک‌شان باشد.

خروج سروش رفیعی در نیم‌فصل از تیم شما و پیوستن‌اش به پرسپولیس باعث تضعیف شما و قوی‌تر شدن حریف اصلی‌تان نشد؟
مطمئنا سروش بازیکن خوب، بزرگ و تاثیرگذاری است و در تیم ما تاثیرگذار بود و رفتنش به تیم ما لطمه زد. اگر سروش بود خیلی به تیم ما کمک می‌کرد و از آن طرف هم به تیم رقیب ما رفت و به پرسپولیس کمک کرد و برای آنها موثر بود. اما باتوجه به همین اتفاقات هم اگر محروم نداشتیم و بازیکنان‌مان را در اختیار داشتیم شرایط‌مان خیلی فرق می‌کرد و باز هم پابه‌پای پرسپولیس جلو می‌آمدیم و پرسپولیس این‌قدر راحت قهرمان نمی‌شد اما همه دیدند که چه اتفاقی افتاد و نیم‌فصل از گرفتن بازیکن محروم شدیم و همین مساله روی روند تیم ما تاثیرگذار بود.