b_Newsماجرای یک خبر عجیب

نه خونی داده شد نه خونی گرفته شد

تاریخ: 1395/11/06
زمان: 02: 59
نوع: خبر
پس از آنکه ماجرای نیامدن کی روش به ایران رسانه‌ای شد هیچ سندی مبنی بر حضور او در آپارتمان یا رفت و آمدش به کمپ وجود ندارد.

به گزارش سایت روزنامه گل، تلاش برای پیدا کردن کی‌روش در ایران هنوز ادامه دارد! پس از آنکه ماجرای نیامدن سرمربی تیم‌ملی به ایران رسانه‌ای شد هیچ سندی مبنی بر حضور سرمربی تیم‌ملی در آپارتمان یا رفت و آمدش به کمپ تیم‌های ملی وجود ندارد. در حالی که تاج هم به امارات سفر کرد، نزدیکان کی‌روش؛ البته نزدیکان ایرانی‌اش تلاش زیادی داشتند و دارند تا بگویند مرد پرتغالی ایران است و برنامه‌های تیم‌ملی را پیگیری می‌کند. حتی یکی از همین ایرانی‌های سرشناس و باسابقه فوتبال‌مان که در کنار کی‌روش روزگار می‌گذراند با یکی از رسانه‌ها تماس گرفته؛ آن هم بعد از ماجرای پلاسکو گفته کی‌روش برای آتش‌نشانان به سازمان انتقال خون رفته و خون اهدا کرده است.
این ماجرا کمی مشکوک به‌نظر می‌رسید و رسانه موردنظر هم با اعتمادی که به منبع اطلاعاتی‌اش داشته روی حرف این فرد مشهور در کنار کی‌روش حساب کرد، ماجرای اهدای خون کی‌روش را برجسته کرد اما غافل از اینکه ایرانی نزدیک به کی‌روش درست به مانند تاج به دنبال توجیه عملکرد و رفتار سرمربی تیم‌ملی بوده‌ است.
دروغ این مسوول تیم ملی زمانی مشخص می‌شود که طبق قانون سازمان انتقال خون خارجی‌های مقیم ایران نمی‌توانند خون بدهند نه خارجی‌ها بلکه ایرانی‌هایی که از سفر خارجی‌شان یک ماه گذشته است هم نمی‌توانند خون بدهند چه برسد به کی‌روش که دائم‌السفر بوده و حتی اگر ایرانی هم باشد که نیست نمی‌تواند خون اهدا کند.
پروسه اصرار به ایرانی بودن کی‌روش آنقدر برای فدراسیون و نزدیکان مرد پرتغالی مهم است که بدون مطالعه قوانین سازمان انتقال خون دست به فرافکنی و دروغ‌پردازی می‌زنند.
همه این مسایل به کنار، هیچ‌ عکسی هم از اهدای خون کی‌روش در روزی که همه مردم تهران در مقابل مراکز انتقال خون صف کشیده بودند، منتشر نشد!

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.