b_Newsفدراسیون جوانب را بررسی می کند

قهرمان وزنه برداری در نیوزیلند ماند!

تاریخ: 1396/02/17
زمان: 09: 13
نوع: خبر
تیم ملی وزنه برداری پیشکسوتان ایران در حالی از رقابت‌های جهانی پیشکسوتان نیوزیلند برگشت که احسان بیاتی به همراه تیم به ایران بازنگشت.

تیم ملی وزنه برداری پیشکسوتان ایران که در رقابت‌های جهانی پیشکسوتان نیوزیلند شرکت کرده بود، پس از کسب 3 طلا، 3 نقره و 3 برنز در رقابت های وزنه برداری بازی های المپیک پیشکسوتان (2017 اوکلند نیوزیلند) بعداز ظهر پنجشنبه 14 اردیبهشت در حالی به ایران آمد که یکی از اعضای این تیم غایب بود و به همراه تیم به ایران بازنگشته بود.

احسان بیاتی وزنه‌بردار دسته ۶۹ کیلوگرم که در رده سنی 35 – 40 سال شرکت کرده بود، به همراه تیم ملی وزنه برداری به تهران بازنگشت و ظاهرا در نیوزیلند باقی مانده است.

جالب اینکه بیاتی که در این رقابت‌ها موفق شد یکی از سه مدال طلای کاروان ایران را بر گردن بیاویزد، چندی پیش به همراه تیم ذوب آهن در رقابت های جام باشگاه های آسیا در قطر به عنوان مربی حضور داشت.

علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری،‌ درباره برنگشتن این وزنه بردار گفت: باید این موضوع بررسی و تمام جوانب آن سنجیده شود. قرار است جلسه‌ای با سرپرست تیم برگزار کنیم و علت را مورد بررسی قرار دهیم و پس از آن اعلام خواهیم کرد.