b_Newsبرای قهرمانی 9 امتیاز اختلاف با صدر جدول خیلی زیاد است

رجب‌زاده: ناامید نیسیتم اما کارمان برای قهرمانی خیلی سخت است

b_News برگشت حدادی‌فر کیفیت تیم ما را بالا می‌برد
تاریخ: 1395/11/06
زمان: 04: 01
نوع: خبر
کاپیتان تیم ذوب‌آهن از قهرمانی تیمش در لیگ برتر هنوز ناامید نشده است.


مهدی نوری / مهدی رجب‌زاده کاپیتان تیم ذوب‌آهن از قهرمانی تیمش در لیگ برتر هنوز ناامید نشده است. او با اشاره به اختلاف 9 امتیازی تیمش با صدر جدول کار شاگردان مجتبی حسینی را برای رسیدن به جام قهرمانی خیلی سخت می‌داند. اما معتقد است در فوتبال هر چیزی امکانپذیر است و هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد و آنها فقط باید ببرند چون اگر در تمام بازی‌ها برنده شوند جدول هم به آنها کمک خواهد کرد تا به هدف‌شان برسند.

مقابل فولاد خوزستان برنده شدید. در مورد این بازی صحبت می‌کنید؟
بازی با فولاد واقعا سخت بود. فولاد در بازی قبلی‌اش شکست سختی خورده بود و دنبال جبران بود و انصافا هم خوب بازی کرد و در نیمه اول دو، سه تا موقعیت داشتند و حتی تک‌به‌تک هم شدند اما خوشبختانه همان اوایل بازی گل زدیم و بعدش سعی کردیم آن را حفظ کنیم چون برای ما خیلی مهم بود که برنده شویم. نیمه دوم سعی کردیم بازی را کنترل کنیم و موفق هم بودیم. فولاد در نیمه دوم چندان خوب نبود. در کل در بازی با فولاد موقعیت‌های زیادی نداشتیم و در بازی‌های قبل بیشتر موقعیت ایجاد می‌کردیم. به هر حال سه امتیاز بازی مهم بود که آن را گرفتیم. تیم‌های‌ دیگر به ما نزدیک شده بودند که خوشبختانه بردیم.

بازی بعدی شما مقابل گسترش فولاد در تبریز است. در مورد این دیدار صحبت می‌کنید؟
گسترش یکی از تیم‌های خوب لیگ است و شاید مثل پارسال نتیجه نگرفته اما بازیکنان خوبی دارد و می‌توانند هر تیمی را تحت فشار بگذارند. آنها جلوی پرسپولیس هم خوب کار کردند و در کل تیم خوبی دارند و در خط هافبک و حمله بازیکنان توانمندی دارند. ما در جام حذفی هم در تبریز با آنها بازی کردیم و تجربه خوبی در آنجا داریم. بازی سختی در تبریز خواهیم داشت و در کل در لیگ برتر بازی آسانی نداریم چون همه تیم‌ها خوب هستند و اختلاف فاحشی با هم ندارند. بازی با گسترش در تبریز همیشه برای ما سخت بوده و امیدوارم با یک برنامه‌ریزی خوب آنجا امتیاز بگیریم. قطعا گسترش در آنجا جلوی ما تهاجمی بازی خواهد کرد و باید هوشمندانه بازی کنیم تا موفق شویم.

در مورد بازگشت قاسم حدادی‌فر به تمرینات تیمی چه صحبتی دارید؟
قاسم یکی، دو هفته است که با تیم تمرین می‌کند اما در لیست او را نمی‌آورند چون زمان درمانش تمام نشده اما در تمرینات خوب کار می‌کند و در بازی‌های دوستانه هم هست و کم‌کم می‌تواند به ترکیب تیم اضافه شود. قاسم در تمرینات که شرایط خوبی دارد و فقط پزشکان ما منتظرند تا زمان درمانش کاملا طی شود چون رباط پایش را عمل کرده و اگر زود برگردد و دوباره آسیب ببیند خدای ناکرده شاید اصلا دیگر نتواند به فوتبال برگردد. به همین دلیل در مورد قاسم ریسک نمی‌کنند و می‌خواهند مطمئن برگردد. ما هم دوست داریم قاسم برگردد چون حضور او روی کیفیت تیم‌ ما تاثیر می‌گذارد و کیفیت کار ما را بالا می‌برد.

امسال هم جزو تیم‌های بالای جدول هستید. شما در جام‌حذفی قهرمان شده‌اید اما هرگز نتوانستید قهرمان لیگ بشوید. فکر می‌کنی امسال بتوانید این طلسم را بشکنید؟
ما دنبال این هستیم که جایگاه‌مان را روز‌به‌روز بهتر کنیم. فاصله ما تا صدر جدول 9 امتیاز است که خیلی زیاد است. یعنی تیم صدر جدول باید سه بازی را ببازد و ما سه بازی را ببریم تا به آنها برسیم و خیلی سخت است اما غیرممکن نیست و هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد و حالا ببینیم تقدیر و قسمت ما چیست. ما اگر همه بازی‌ها را ببریم جدول هم به ما کمک می‌کند. ما دنبال نتایج خوب هستیم و بازی‌ها را پله‌به‌پله جلو برویم و ببریم تا ببینیم خدا چه می‌خواهد.

انگار چندان هم امیدی به قهرمانی ندارید؟
مگر می‌شود امید نداشته باشیم.

اما چندان هم مطمئن صحبت نکردید؟
نگفتم امید ندارم بلکه گفتم کارمان خیلی سخت است اما هنوز 12 هفته دیگر مانده است. جبران 9 امتیاز اختلاف با صدر جدول سخت است ما باید برنده باشیم و اگر برنده باشیم جدول به ما کمک خواهد کرد.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.