b_Newsهیچ مذاکره‌‌اي با رامین رضاییان انجام ندادیم

افتخاری: تکلیف جباروف و کاوه بعد از التعاون مشخص مي‌شود

b_News نورافکن را فقط برای یک بازی مي‌خواهیم و بعد آزاد است به تیم ملی برود / منصوریان و پیروانی خودشان بابت نورافکن توافق کنند
تاریخ: 1396/02/17
زمان: 14: 33
نوع: خبر
مدیرعامل استقلال درخصوص برنامه‌هاي نقل و انتقالاتی این باشگاه اعلام کرد برخلاف شایعه‌ها برنامه‌‌اي برای جذب رامین رضاییان ندارند.

ایرج باباحاجی / مدیرعامل استقلال درخصوص برنامه‌هاي نقل و انتقالاتی این باشگاه اعلام کرد برخلاف شایعه‌ها برنامه‌‌اي برای جذب رامین رضاییان ندارند و به دنبال هیاهو و جنجال در نقل و انتقالات نیستند‌. رضا افتخاری تاکید کرد فقط براساس خواست و نیاز کادرفنی بازیکن مي‌گیرند و به اسم‌ها توجهی نخواهند داشت‌. همچنین او از مشخص شدن وضعیت کاوه رضایی و جباروف بعد از بازی با التعاون خبر داد.


بالاخره جباروف بازیکن استقلال است یا به عنوان بازیکن آزاد مي‌تواند برای فصل آینده تصمیم بگیرد؟
جباروف به صورت قرضی به سپاهان رفته و حالا که قراردادش تمام شده باید به استقلال برگردد و بازیکن ما محسوب مي‌شود.


پس چرا این بازیکن در تمرینات استقلال شرکت نمی‌کند؟
جباروف با ما تماس گرفت و گفت به دلیل بیماری پدر و مادرش به ازبکستان رفته تا با آنها دیدار کند‌. جباروف خیلی وقت است که پدر و مادرش را ملاقات نکرده و به همین خاطر با مرخصی او موافقت کردیم‌. طبق آخرین صحبت‌ها قرار شد بعد از بازگشت او از مرخصی دیداری داشته باشیم و در آن جلسه تکلیف این بازیکن به صورت قطعی مشخص مي‌شود‌.  


منصوریان قصد ندارد نورافکن را به تیم جوانان ایران بدهد و مي‌گوید در آسیا به این بازیکن احتیاج دارد‌. نظر شما در این خصوص چیست؟
منصوریان باید در این باره با امیرحسین پیروانی صحبت كند و با هم هماهنگ شوند‌. به هرحال ما یک بازی حساس و مهم در آسیا داریم که فقط در همین یک بازی هم به نورافکن نیاز خواهیم داشت‌. بعد از این بازی امید مي‌تواند به اردوی تیم ملی جوانان اضافه شود‌. برای اینکه مشکلی پیش نیاید بهتر است سرمربی دو تیم به صورت خصوصی این موضوع را حل و فصل کنند تا هیچ‌کدام از دو تیم استقلال که نماینده ایران در آسیا هستند و تیم جوانان کشورمان لطمه نخورند.


شنیده مي‌شود با رامین رضاییان صحبت‌هایی انجام دادید او را به استقلال بیاورید‌. این شایعه را تایید مي‌کنید؟
خیر ما هیچ صحبتی با رامین رضاییان نداشتیم و اصلا مذاکره‌‌اي با این بازیکن انجام نداده‌ایم‌.


منصوریان برای فصل آینده لیست بازیکنان مورد نظرش را به شما تحویل داده است؟
تا به امروز منصوریان فقط یک لیست به ما داده است که آن هم لیست بازیکنان تمدیدی است‌. تمدید قرارداد بازیکنان، اولویت ما در فصل نقل و انتقالات است‌. بعد از اینکه این کار را انجام دادیم سراغ جذب بازیکنان مدنظر کادرفنی خواهیم رفت‌.


شنیده مي‌شود بر سر پرداخت متمم هایی که در قرارداد کاوه رضایی وجود دارد با این بازیکن و مدیر برنامه‌اش دچار اختلاف شدید و حاضر به پرداخت متمم‌ها نیستید؟
به این شایعات توجه نکنید‌. ما با کاوه رضایی هیچگونه اختلاف و مشکلی نداریم‌.  منصوریان هم کاوه رضایی را مي‌خواهد و روی تمدید قرارداد او تاکید ویژه‌‌اي دارد‌. به زودی و بعد از بازگشت تیم از لیگ قهرمانان آسیا با کاوه مذاکره مي‌کنیم تا ان شاء ا..‌. قرارداد او را برای فصل آینده تمدید کنیم‌.


پرسپولیسی‌ها شجاع خلیل زاده را گرفتند و گفته مي‌شود با گادوین منشا هم به توافق نهایی دست پیدا کرده اند‌. برای اینکه از حریف سنتی خودتان عقب نمانید به دنبال جذب بازیکنان در حد منشا نیستید؟
منصوریان هنوز لیست بازیکنان خارجی اش را در اختیار ما قرار نداده است اما مي‌دانیم که چند بازیکن خارجی را مدنظر دارد‌. مطمئن باشید بازیکنان خوبی را برای استقلال جذب مي‌کنیم و تیم را برای قهرمانی مي‌بندیم‌. یارگیری ما در فصل نقل و انتقالات به دور از چشم و هم چشمی‌ها و رقابت‌هاي کاذب خواهد بود‌. سراغ بازیکنانی مي‌رویم که برای تیم مفید و موثر باشند و کادرفنی به آنها نیاز داشته باشد و کاری به هیاهو و اسم‌ها نداریم.