b_Newsپزشکان اجازه بدهند 15روز دیگر می‌توانم بازی کنم

حدادی‌فر: امیدوارم امسال در فشردگی لیگ کم نیاوریم و قهرمان شویم

تاریخ: 1395/11/06
زمان: 08: 10
نوع: گفتگو
هافبک ذوب‌آهن اصفهان پس از یک مصدومیت طولانی‌مدت کم‌کم آماده حضور در میادین می‌شود.

نسرین اسلامی / قاسم حدادی‌فر هافبک ذوب‌آهن اصفهان پس از یک مصدومیت طولانی‌مدت کم‌کم آماده حضور در میادین می‌شود. او معتقد است ذوب‌آهن امسال یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر است و امیدوار است تیم‌شان مثل ادوار گذشته در فشردگی نیم‌فصل دوم کم نیاورد و بتواند تا روز آخر باقدرت به کارش ادامه داده و قهرمان لیگ برتر شود.

فولاد خوزستان را شکست دادید و سه امتیاز بازی را گرفتید. این بازی چطور بود؟
بازی ما و فولاد بازی خوبی بود و تیم ما خیلی خوب کار کرد. بچه‌ها در این بازی حساب شده کار کردند چون دنبال برد بودیم و خوشبختانه توانستیم سه امتیاز حساس این بازی را بگیریم.

فولاد را در این بازی چطور تیمی دیدید؟
فولاد تیم خیلی خوبی نشان داد. آنها نمایش خوبی داشتند و موقعیت‌هایی هم به دست آوردند اما تیم ما بهتر بود و مستحق پیروزی در این دیدار بودیم.

خودت در چه شرایطی هستی و چه زمانی می‌توانی برای ذوب‌آهن بازی کنی؟
فعلا در تمرینات هستم و هنوز برای ذوب‌آهن بازی نکرده‌ام. منتظرم پزشکان اجازه بدهند چون باید شش ماه مصدومیتم تمام شود و دوره درمانم کامل شود.

این شش ماه دوران درمان چه زمانی تمام خواهد شد؟
فکر کنم 10، 15 روز دیگر مانده است و با اجازه پزشکان و صلاحدید کادرفنی می‌توانم بازی کنم. الان تمرین می‌کنم تا هرچه زودتر بتوانم بازی کنم.

ذوب‌آهن لیگ را خوب شروع نکرد اما چطور شد که روند خوبی پیدا کرد؟
ما مثل دو فصل اخیر لیگ را بد شروع کردیم اما کم‌کم بهتر شدیم و الان شرایط خیلی خوبی داریم و مدعی قهرمانی هستیم و اگر همین‌طور جلو برویم شانس برای قهرمانی داریم.

ذوب‌آهن در جام‌حذفی قهرمان شده اما چرا در این سال‌ها نتوانستید قهرمان لیگ بشوید؟
ما هم خیلی دوست داشتیم قهرمان لیگ شویم اما تا حالا این اتفاق برای ما نیفتاده چون تیم‌مان در سال‌های گذشته در فشردگی نیم‌فصل دوم کم آورده است و امسال ان‌شاءا... این‌طوری نشود. امسال تیم خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم تا روز آخر خوب کار کنیم و نتیجه بگیریم.

بازی بعدی شما مقابل گسترش فولاد در تبریز است. چه تصوری از این بازی خارج از خانه دارید؟
گسترش تیم خیلی خوبی است و جلوی پرسپولیس هم خوب بازی کرد. خوبی بازی ما و گسترش این است که هر دو تیم روی زمین بازی می‌کنند و به نظرم بازی جذاب و تاکتیکی خواهد شد و امیدوارم هر کسی که بهتر بود و مستحق برد بود برنده شود.

البته بعید است گسترش در زمین خودش راحت امتیاز بدهد؟
بله، این بازی شرایط خاص خودش را دارد. هم آنها می‌خواهند به صدر جدول نزدیک شوند و هم ما نمی‌خواهیم از کورس قهرمانی عقب بیفتیم. بازی سختی در تبریز داریم اما تیم ما در سال‌های اخیر آنجا خوب نتیجه گرفته و ان‌شاءا... این بازی هم نتیجه می‌گیریم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.