b_Newsاز عادل ممنونم اما خیلی زودتر از اینها باید در تیم منتخب برنامه 90 قرار می‌گرفتم

مهدی شیری: در خصوص پیشنهاد استقلال صحبتی نمی‌کنم

b_News منشا در پرسپولیس آرامش داشته باشد کار را در می‌آورد
تاریخ: 1396/02/20
زمان: 11: 59
نوع: خبر
هفته آخر لیگ را با دو گل به پایان رساند تا در آخرین برنامه 90 از نظر قرار گرفتن در تیم منتخب دبل کند.

به گزارش سایت روزنامه گل هفته آخر لیگ را با دو گل به پایان رساند تا در آخرین برنامه 90 از نظر قرار گرفتن در تیم منتخب دبل کند. مهدی شیری که از عادل فردوسی پور و برنامه‌اش بابت این انتخاب تشکر می‌کند در ادامه معتقد است که این اتفاق برای او باید مدت‌ها قبل رخ می‌داد. این مدافع که از او به عنوان گزینه جدی سمت راست استقلال یاد می‌شود در ادامه از لطف هواداران این تیم می‌گوید که در صورت تحقق این انتقال، وظیفه جبران لطف و محبت آنها را برعهده دارد.

 

طی سه هفته اخیر حسابی گل کاشتی و از نظر آماری دو هفته در تیم منتخب برنامه 90 و یک هفته هم جزو تیم منتخب سایر رسانه‌ها بودی.
خدا را شکر که توانستم در وهله اول برای پیکان مثمرثمر واقع شوم و دیگر اینکه از نظر فنی خودم و توانایی‌هایم را در لیگ برتر به بهترین شکل به نمایش بگذارم. باور کنید بازی‌های پیکان به درستی دیده نشد و با اینکه از عادل فردوسی پور خیلی ممنون هستم اما این اتفاق باید خیلی زودتر رخ می‌داد و حتی بیش از این در تیم منتخب برنامه او قرار می‌گرفتم.

 

تا پیش از بازی با فولاد چهار پاس گل داده بودی و کارات را در لیگ با دو گل از روی نقطه پنالتی به پایان رساندی.
بازی خیلی خوبی بود و در این مسابقه سعی کردیم تا لیگ را با پیروزی تمام کنیم که خدا را شکر به این خواسته رسیدیم. در این بازی داور یک پنالتی به ضرر پیکان به خاطر من گرفت که اصلا پنالتی نبود و حتی در برنامه 90 هم که دیدم اصلا اینگونه نبود. با این همه خوشحالم که کارنامه خوبم در لیگ با گل به پایان رسید و طلسم گل نزدنم که به روز آخر کشیده شد بالاخره شکست.

 

در خبرها آمده بود تو پنالتی زن اول تیم پیکان بودی؟
بله، درست است.

 

در بازی آخر هم که منشا نبود این فرصت پیدا شد تا پنالتی‌ها را بزنی و اگر او می‌بود بازهم به وی کار را می‌سپردی؟
بله، چون منشا در مسیر آقای گلی بود همه تیم به او کمک می‌کردند تا بتواند به خواسته‌اش برسد. هرچند که از نظر رسانه‌ها در بازی‌هایی که پخش نمی‌شود تنها گلزنی می‌تواند بازیکن را برجسته بسازد که همین گلزنی منشا را برجسته کرد و به چشم آمد. با این حال خوشحالم فصل موفقی را سپری کردم و با نمره قابل قبولی لیگ را پایان رساندم.

 

تو یک فصل در کنار منشا بازی کردی و دو پاس گل هم به او دادی و حالا این بازیکن به احتمال زیاد در پرسپولیس لیگ هفدهم توپ خواهد زد که گفته می‌شود او در کنار طارمی در این تیم آتش به پا خواهند کرد. به نظرت او می‌تواند در پرسپولیس موفق باشد؟
اولا که برای منشا آرزوی موفقیت می‌کنم اما بازی در تیم‌های بزرگ مثل استقلال و پرسپولیس شرایط خاص خودش را دارد که او برای موفق شدن باید خیلی زود با اوضاع تطبیق پیدا کند و آرامش فکری داشته باشد. پرسپولیس با پیکان از نظر فضا خیلی متفاوت است اما منشا از نظر فنی بازیکن بسیار خوبی است و به نظرم می‌تواند اگر به این مسایل که اشاره کردم توجه کند، کار را به خوبی در این تیم در بیاورد.

 

خودت هم که از مدت‌ها پیش از سوی هواداران استقلال به عنوان گزینه آبی‌پوشان از تو یاد می‌شد و حالا به نظر می‌رسد تقریبا کار تو تمام شده و فصل بعد دوباره شاگرد منصوریان خواهی شد و با لباس استقلال تو را خواهیم دید؟
بابت این همه لطف هواداران استقلال و دیگر عزیزان باید از آنها تشکر کنم که حسابی مرا مورد عنایت خودشان قرار داده‌اند. با این همه ترجیح می‌دهم صحبتی در این خصوص نکنم تا ببینیم در آینده چه پیش خواهد آمد. با این حال اگر در نهایت افتخار پوشیدن لباس استقلال نصیبم شد با تمام قوا جواب این همه مهر و محبت را خواهم داد.

 

اینکه پیکان لیگ شانزدهم طلسم آسانسوری بودن را شکست چطور دیدی؟
مشخصا وقتی یک تیم از لیگ یک به لیگ برتر می‌آید و به آن لقب آسانسور لیگ می‌دهند کار به مراتب سخت‌تر است. آنقدر خوب کار کردیم که حتی توقعات بالا رفت و ما را برای کسب سهمیه مدعی دیدند. به هرحال این موفقیت چیزی جز تلاش بچه‌ها و حتی خودم که خیلی تلاش کردم نبوده و خوشحالم که فصل را به خوبی به پایان رساندیم.