b_Newsنگاهي به بازيكنان رفتني سقوط‌كرده‌ها

نام‌هایی که ساز جدایی کوک می‌کنند

تاریخ: 1396/02/20
زمان: 12: 53
نوع: خبر
تیم‌هاي صبا و ماشين‌سازي در پایان لیگ شانزدهم به لیگ یک سقوط کردند و همین امر موجب شده بازیکنان نامدارتر این دو تیم ساز جدایی کوک کنند.

آرمان صالحی / تیم‌هاي صبا و ماشين‌سازي در پایان لیگ شانزدهم به لیگ یک سقوط کردند و همین امر موجب شده بازیکنان نامدارتر این دو تیم ساز جدایی کوک کنند. حالا دو مدافع ماشين‌سازي و دروازه‌بان و مدافع صبا در بین نام‌هايي هستند که به احتمال زیاد جدا می‌شوند.


ستاره‌ای که دیگر نمی‌درخشد  
حمیدرضا علی عسگر بعد از جدایی از پرسپولیس در سياه‌جامگان به فعالیت پرداخت اما نیم فصل دوم با حضور فرهاد کاظمی راهی ماشين‌سازي شد. او اگرچه زوج خوبی را با صادقیان در ماشين‌سازي تشکیل داده بود اما نتوانست مانع سقوط تیمش شود. علی‌عسگر از جمله بازیکنانی است که توانایی بازی در پست‌هاي زیادی را دارد و به همین خاطر در ماشين‌سازي نیز شرایط متفاوتی را تجربه کرد. او هم احتمالا در لیگ هفدهم پیراهن تیم دیگری را خواهد پوشید.


سکو‌نشین ته‌نشین
مدافع ناموفق استقلال امیدوار بود در ماشين‌سازي به روزهای اوج خود در نفت تهران برگردد اما او نیز شرایط چندان خوبی را تجربه نکرد. حاج محمدی بعد از سکونشینی‌ها مکرر در استقلال مدت‌ها از شرایط بازی دور بود و به همین خاطر در بازگشت به فوتبال در ترکیب ماشين‌سازي نیز تاثیرگذاری آنچنانی نداشت. حاج محمدی اگرچه در خط دفاع ماشين‌سازي عملکرد بدی نداشت اما نتوانست خودش را با سایر بازیکنان به طور کامل هماهنگ کند. به نظر می‌رسد از حالا باید در انتظار تیم جدید حاج محمدی باشیم.


فوران حاشیه، سقوط فروزان
دروازه‌بان سابق استقلال اگرچه در نیم فصل دوم بازی‌هاي خوبی برای صبای قم انجام داد و توانست دقایق زیادی دروازه اش را بسته نگه دارد اما عملکرد خوب او نیز مانع سقوط صبا نشد. فروزان بعد از بدشانسی‌هايي که در راه‌آهن آورد برای دومین سال متوالی تیمش سقوط کرد اما او نیز به واسطه عملکرد خوبش در سال‌هاي گذشته بعید است به تیم دیگری در لیگ برتر نپیوندد.


مدافع نامدار
مدافع تنومند صبایی‌ها چند اشتباه عجیب در نیم فصل دوم لیگ برتر داشت که شاید اگر آن اشتباهات رخ نمی‌داد، تیمش اکنون سقوط نمی‌کرد. عمران‌زاده هم از بازیکنانی بود که در نیم‌فصل دوم پیراهن صبا را پوشید اما اگرچه به طور کلی نمایش خوبی برجای گذاشت اما نمی شود از کنار اشتباه‌هاي تاثیرگذارش به سادگی عبور کرد. عمران زاده برای حضور دوباره در لیگ برتر شاید کار سختی داشته باشد.