b_Newsتکلیف مصدومیتم امروز و فردا مشخص می‌شود

ارسلان مطهری: نباشم هم آرزويم قهرماني نفت است

تاریخ: 1396/02/20
زمان: 13: 41
نوع: خبر
مهاجم جوان نفت تهران بعد از آن تصادف وحشتناکی که در ایام نوروز از آن جان سالم به در برده بود هنوز کار را استارت نزده دچار یک مصدومیت شدید شد.

سیدیاسر رضوی / مهاجم جوان نفت تهران بعد از آن تصادف وحشتناکی که در ایام نوروز از آن جان سالم به در برده بود هنوز کار را استارت نزده دچار یک مصدومیت شدید شد تا فینال جام حذفی را از دست بدهد. هرچند که امیر ارسلان مطهری مي‌گوید این مساله نهایی نشده و امروز و فردا حضور یا عدم حضورش مقابل تراکتور مشخص مي‌شود اما مطمئن است در نبود او هم نفت برای بردن و قهرمانی پای به میدان مي‌گذارد.
 
 
بعد از آن تصادف هنوز نیامده دوباره مصدوم شدی و گفته شد به بازی فینال جام حذفی نمی‌رسی؟
اتفاق خاصی نبود و در جریان تمرین یک برخورد با عیسی آل‌کثیر پیدا کردم و این مصدومیت برایم پیش آمد. قرار است امروز و فردا از پایم عکس بگیرم و آن موقع مشخص مي‌شود که به بازی خواهم رسید یا نه.
 

اما پزشک تیم نفت با قطعیت گفته بود که تو و ایمان مبعلی به این بازی نخواهید رسید؟
وضعیت ایمان را نمی دانم اما در مورد خودم درد شدیدی داشتم که خوشبختانه خیلی کمتر شده است. باید امروز و فردا ببينم وضعیت پایم چطور مي‌شود.
 

به جز شما چند نفر دیگر هم نیستند و این یعنی خالی بودن دست دایی در بازی مقابل تراکتورسازی. این اتفاق را چطور مي‌بینی؟
خیلی کار سخت است و خودم خیلی دوست دارم که به اين بازی برسم و تیم را همراهی کنم. اگر قسمت شد که بازی کنم با تمام وجود کمک خواهم کرد و اگر نشد هم تمام آرزویم موفقیت نفت است. نفتی که امسال بازیکنان و کادرفنی آن خیلی زحمت کشیدند و این زحمت دو برابر آن چیزی است که طی دو سال قبل شاهد بودیم.
 

این تک بازی مقابل تراکتورسازی را چطور مي‌بینی. بازی پیش فینال را هم که در تبریز باختید؟
برای این بازی انگیزه‌اي نداشتیم چون هیچ اتفاقی نیفتاده بود و نه پولی بود و نه چیز دیگری که بخواهیم از نظر روحی آماده باشیم. با این حال دوست داشتیم ببریم و خیلی هم تلاش کردیم هرچند که اتفاقی برای ما نمی‌افتاد که چه بسا اگر مي‌بردیم رتبه پنجم و ششم را به دست مي‌آوردیم و حالا دهم شدیم. با این حال برای جام حذفی و قهرمانی آن مدعی هستیم و فقط به بردن فکر مي‌کنیم. مطمئن باشید با من یا بدون من تیم ما آنقدر بازیکن خوب دارد که در نبود هریک کار را به بهترین شکل ممکن پیش ببرد.
 

پس خیلی امیدوار به قهرمانی هستید؟
باید قهرمان شویم. ما همه به دنبال شیرینی این قهرمانی هستیم تا گوشه‌اي از این سختی و تلخی هایی را که این فصل به ما تحمیل شد جبران کنیم. ما هیچکس را نداشتیم. نه مدیرعاملی، نه مالکی و نه هیچکس دیگر... مدیرعامل هم که استعفا داد که به نظرم باید زودتر این کار را مي‌کرد تا اگر مي‌دیدیم پول نیست بی جهت کار را جلو نبریم و قرارداد امضا نکنیم. البته من که قرارداد داشتم و فقط نوع قراردادم عوض شد اما حیف از آن همه اعتمادی که بابت آن همه حرف‌هاي قشنگ به این آقایان کردیم و تنها کادر فنی و علی دایی و بازیکنان بودند که با غیرت خودشان کار را پیش بردند.
 

عملکرد خودت را در لیگ شانزدهم در کنار علی دایی چطور دیدی؟
شاید امسال زیاد گل نزدم اما هر وقت بازی کردم با تمام وجود کارم را پیش بردم و چیزهای زیادی هم بابت بودن کنار علی دایی و بازیکنان بزرگ و با تجربه بودند، یاد گرفتم که قطعا سال‌هاي آینده به من کمک خواهد کرد. امیدوارم در سال‌هاي بعد به بهترین شکل از این تجربیات بهره برده و روند روبه رشدی را در فوتبالم شاهد باشم.