b_News توضیحات باشگاه تراکتورسازی درباره پرونده بازیکن عراقی

ذوالفقاری: کرار صلح‌نامه را امضا کند تا پاسپورتش را تحویل بدهیم/ او طلبی از تراکتورسازی ندارد + عکس

تاریخ: 1396/02/20
زمان: 17: 45
نوع: خبر
سرپرست تیم تراکتورسازی گفت: باشگاه تراکتورسازی این آمادگی را دارد که با امضای صلح‌نامه، پاسپورت کرار را در اختیار او قرار دهد.


 به گزارش سایت روزنامه گل به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، ایوب ذوالفقاری درباره وضعیت جاسم کرار، گفت: این بازیکن با توجه به محرومیتی که در بازی‌های اخیر داشت، توسط کمیته انضباطی باشگاه با جریمه‌ای روبه‌رو شده بود.
وی افزود: کرار قبل از بازی با نفت تهران در لیگ برتر خواستار دریافت پاسپورت خود شد و درخواست کرد تا صلح‌نامه‌ای نوشته‌شده و به امضای طرفین برسد که باشگاه نیز با دستور مدیریت برگه حساب مالیاتی این بازیکن را دریافت کرد و حتی مشکل خروجی او نیز برطرف شد.
سرپرست تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: این بازیکن در ادامه برای امضای این صلح‌نامه قدم پیش نگذاشت و این موضوع باعث شد تا این مسائل پیش بیاید و باشگاه نیز در حال حاضر این آمادگی را دارد که با امضای صلح‌نامه پاسپورت وی را در اختیار این بازیکن قرار دهد.
ذوالفقاری تاکید کرد: کرار در حال حاضر با توجه به تصمیم کمیته انضباطی هیچ طلبی از باشگاه ندارد، اما اگر این صلح نامه را امضا نکند در آینده می‌تواند با شکایت علیه تراکتورسازی در فیفا مشکل‌ساز شود، ولی ما می‌خواهیم این موضوع به صورت عادلانه پایان یابد.