b_Newsگلری که می‌خواهد ستاره فینال حذفی باشد

فراهانی: مثل رحمتی پنالتی‌گیر می‌شوم

b_News گفتند پول می‌دهیم اما ندادند تا با روح و روان ما بازی کنند
تاریخ: 1396/02/21
زمان: 10: 01
نوع: خبر
کمتر از چند ساعت دیگر فینال بی‌پول‌ها برای بالا بردن جام حذفی برگزار می‌شود.

سحر خسروجردی/ کمتر از چند ساعت دیگر فینال بی‌پول‌ها برای بالا بردن جام حذفی برگزار می‌شود. فینالی که تقریبا در شرایط برابر انجام نمی‌شود. هرچند تراکتوری‌ها شرایط مالی بهتری نسبت به نفتی‌ها دارند و از نظر بازیکن چشمگیرتر هستند اما آن طرف میدان علی دایی است که همیشه از فرش به عرش رسیده است.
شاگردان دایی در طول این فصل اگر 10درصد از جنمی که سرمربی‌شان داشته، تاثیر گرفته باشند می‌توانند برای قلعه‌نویی و شاگردانش دردسرساز شوند.
یکی از بازیکنانی که در این دیدار حساس نقش مهمی دارد میلاد فراهانی است. درست مثل نقشی که آن طرف میدان محمدرضا اخباری دارد. میلاد فراهانی می‌خواهد از فینال جام حذفی به تیم‌ملی هم برسد. این ادعایی است که او اگر بتواند ستاره میدان باشد دور از ذهن نیست.
فراهانی در گفت‌وگو با گل ضمن گلایه از بی‌معرفتی و بی‌اخلاقی مسوولان باشگاه حرف‌های جدیدی هم زد.

 

اوضاع و احوال تیم چطور است؟
خدا را شکر تمرینات تاکتیکی و بدنی خوبی داشتیم و با روحیه به خرمشهر سفر خواهیم کرد. در حال حاضر که با شما صحبت می‌کنم در فرودگاه هستیم تا نیم‌ ساعت دیگر به سمت خرمشهر پرواز کنیم.

 

نظرسنجی‌ها از برد تراکتور خبر می‌دهند.
نمی‌توان خیلی به نظرسنجی‌ها اعتماد کرد. همه این پیش‌بینی‌ها روی کاغذ است. هر دو تیم شانس قهرمانی دارند اما ما می‌خواهیم تمام زجر و سختی که در این فصل کشیدیم را در فینال جبران کنیم. خدا شاهد است که در این فصل به اندازه 10 سال پیر شدیم اما همقسم هستیم تا جام قهرمانی را بالای سر ببریم و خیلی مسایل را نشان دهیم.

 

گویا قرار بود امروز (دیروز) به حساب بازیکنان پول ریخته شود، خبری شد؟
نه، مثل همیشه فقط وعده و وعید بود. دیگر به این وعده ‌و وعیدها عادت کرده‌ایم. قول دادند به حساب بچه‌ها پول بریزند اما عملی نشد. حتی شماره حساب هم گرفتند. نمی‌دانم با خودشان مشکل دارند یا با ما مشکل دارند که این‌طور با روح و روان ما بازی می‌کنند. که البته به این هدف‌شان در طول فصل رسیدند. واقعا یک عده در باشگاه نمی‌خواهند این تیم قهرمان جام حذفی شود.

 

با این شرایط با روحیه‌ خراب به خرمشهر می‌روید.
اصلا این‌طور نیست. خیلی‌ها این کارها را کردند تا تیم را بهم بریزند اما ما برای قهرمانی همقسم شده‌ایم.

 

از رقابتت با اخباری بگو که می‌تواند یک رقابت جانانه باشد.
محمدرضا با آنکه جوان است اما از نظر گلری جزو گلرهای خوب فوتبال ایران است. فکر می‌کنم اگر بازی به پنالتی بکشد رقابت جانانه‌ای با هم داشته باشیم. ان‌شاءا... که محمدرضا هرجا که هست سالم باشد اما خدا کند امروز ورق به نفع من بچرخد.

 

خودت را پنالتی‌گیر می‌دانی یا نه؟
در بازی که با سپاهان در جام حذفی داشتیم پنالتی حریف گل نشد و علی آقا قبل از پنالتی به من گفت که برو و پنالتی را بگیر، این پنالتی گل نمی‌شود. اگر پنالتی‌گیر هم نباشم در این بازی مطمئن باشید پنالتی‌گیر خواهم شد. هرچند که امیدوارم بچه‌ها کار را در همان 90دقیقه تمام کنند.

 

همیشه در چنین بازی‌هایی همه یاد رحمتی می‌افتند.
بله، همین‌طور است که می‌گویید. رحمتی بزرگ ماست و امیدوارم من هم مثل رحمتی که در بازی‌های حساس می‌درخشد ستاره میدان شوم. واقعا این بازی برای من از هر حیث مهم است.

 

چرا این‌طور فکر می‌کنی؟
واقعا می‌خواهم به تیم‌ملی برسم و مطمئن هستم. امیدوارم در این بازی عملکرد خوبی داشته باشم و کادرفنی تیم‌ملی مرا ببینند.

 

واقعا این‌قدر امیدوار هستی؟
کی‌روش بدون هیچ حب و بغضی در این چند سال هر کسی را که خوب کار کرده به تیم‌ملی دعوت کرده است. می‌بینید در لیست جدید تیم‌ملی حامد لک هم دعوت شده این یعنی که کی‌روش و دستیارانش لیگ را به خوبی زیر نظر دارند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.