b_Newsبعد از قهر با تیم ملی

قهرمان المپیک تنها در اصفهان رها شده!

تاریخ: 1396/02/22
زمان: 10: 16
نوع: گفتگو
سهراب مرادی قهرمان وزنه‌برداری المپیک ریو که در قهر با تیم ملی است، در اصفهان تنها رها شده و تمریناتش را شخصا دنبال می کند.

سهراب مرادی قهرمان وزنه‌برداری المپیک ریو گفت: از رئیس‌جمهور درخواست دارم در حین برنامه‌های انتخاباتی نیم‌نگاهی به قهرمانان المپیک و سختی کارشان هم داشته باشد.

او در خصوص ادامه غیبتش در اردوهای تیم ملی افزود: انگار حضور یا عدم حضور من چندان اهمیتی ندارد.خودم چند وقتی است که به تنهایی در اصفهان تمرین می‌کنم اما هیچ مسئولی جویای تمرینات من نیست.

وزنه‌بردار دسته ٩٤ کیلوگرم کشورمان خاطرنشان کرد: در روزهایی که رقیبانم در فکر زدن رکورد هستند من باید در فکر حضور مجدد در تمرینات باشم و مشخص نیست چه کسی جوابگوی مدال نگرفتن من خواهد بود.از رئیس‌جمهور درخواست دارم در حین برنامه‌های انتخاباتی نیم‌نگاهی به قهرمانان المپیک و سختی کارشان هم داشته باشد. کمتر از ٧ ماه دیگر در آمریکا و مسابقات جهانی باید روی تخته بروم و نمی‌دانم چه دیپلماسی قوی‌تر افراشته شدن پرچم ایران خواهد بود.نه تنها از طریق مسئولان اصفهانی بلکه از سوی خیلی‌ها که انتظار می‌رفت نیز حمایتی نشده و امیدوارم حداقل از طریق شخص رئیس‌جمهور دیده شویم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.