b_Newsانصاری با استقلال نمی‌رود

ساسان و رویای اروپا!

تاریخ: 1396/02/23
زمان: 12: 43
نوع: خبر
در خبرها آمد که استقلال با ساسان انصاری، مهاجم فولادخوزستان تماس گرفته و برای جذب این بازیکن برای لیگ هفدهم اقدام کرده است.

کسری پارسا / در خبرها آمد که استقلال با ساسان انصاری، مهاجم فولادخوزستان تماس گرفته و برای جذب این بازیکن برای لیگ هفدهم اقدام کرده است تا معلوم شود برخلاف ادعای افتخاری، منصوریان لیست بازیکنان مدنظرش را به باشگاه داده و آنها هم با همین سیاست تماس‌های خود را با بازیکنان مورد درخواست علیمنصور برقرار می‌کنند.  بدون شک بین گزینه‌های مطرح شده نام ساسان انصاری، نامی درخور برای پوشیدن لباس استقلال خواهد بود چرا که سابقه پوشیدن پیراهن رقیب سنتی آبی‌ها یعنی پرسپولیس با قطعی شدن این انتقال شرایط خاصی را برای رقیب مهدی طارمی در کورس آقای گلی رقم خواهد زد.


فولاد به دنبال تمدید، سپاهان هم هست
به جز استقلال که با ساسان انصاری تماس گرفته و با او باب مذاکره را برای آبی پوش کردن بازیکن سابق پرسپولیس باز کرده است، تیم‌های دیگری هم خواهان جذب بهترین گلزن فولاد خوزستان هستند. خود فولاد خوزستان تیمی است که به شدت خواهان تمدید با ساسان انصاری است و حاضر است هر رقمی بالاتر از دیگر رقم‌های پیشنهاد شده را برای حفظ مهاجم خودش پرداخت کند. با این حال بیشترین رقابت برای جذب ساسان انصاری را باید بین استقلال و سپاهان دانست. طلایی‌پوشان نصف جهان با تمدید احتمالی قرارداد با کرانچار به دنبال بستن تیمی قدرتمند هستند و یک رنسانس اساسی را در سیاست‌های خود بابت جذب بازیکن نسبت به لیگ شانزدهم اتخاذ کرده‌اند و قطعا تیم کرانچار دوباره تیمی پرستاره خواهد بود. سپاهانی‌ها به شدت خواهان جذب ساسان انصاری بوده و گویا همچون استقلال به شدت خواهان به خدمت‌گیری این بازیکن و بردن او به اصفهان هستند و با تماس با بازیکن فولاد پیشنهاد خوبی هم به او ارایه داده‌اند.


اولویت ساسان ترانسفر شدن است
اینکه ساسان انصاری از تیم‌های مطرح فوتبال ایران در لیگ برتر پیشنهاد داشته باشد امری بدیهی است اما نکته مهم در مورد مهاجم فولاد در جایی است که او افق دیدش در ادامه زندگی فوتبالی‌اش فراتر از فوتبال ایران است. ساسان انصاری در گفت‌وگو با نزدیکان خودش اعلام کرده اولویت نخستش ترانسفر شدن به اروپا یا دیگر لیگ‌های معتبر است و در همین خصوص چند پیشنهاد هم به او شده است. نزدیکان انصاری می‌گویند او به دنبال این خواسته است چون امسال بهترین شرایط را برای رسیدن به این خواسته دارد چرا که هم از نظر گلزنی آمار خوبی از خودش به جا گذاشته و هم توانسته به تیم‌ملی راه یابد. براین اساس پوشیدن هر پیراهنی در لیگ داخلی کشورمان برای ساسان در صورتی محقق خواهد شد که او نتواند ترانسفر شود و در نهایت قرار باشد در لیگ برتر بازی کند.


یک دغدغه بزرگ برای انصاری
ورای همه این پیش‌بینی‌ها که در مورد آینده ساسان انصاری انجام گرفت و اینکه مقصد او در فصل آینده فوتبال چه خواهد بود، مهاجم فولاد یک دغدغه بزرگ دارد. بازیکن سابق پرسپولیس حالا که از استقلال یک پیشنهاد خوب دارد و آن را جزو یکی از گزینه‌های احتمالی برای مقصد آینده‌اش قلمداد می‌کند به نوعی ترس از این دارد که در صورت تحقق این اتفاق چه سرنوشتی پیش روی او خواهد بود. خیلی از هواداران پرسپولیس به شدت خواهان بازگشت ساسان به این تیم هستند و به هر نحوی چه در فضای مجازی و در صفحه منتسب به این بازیکن به دنبال این خواسته هستند. حتی در این خصوص نقل قولی از ساسان انصاری در فضای مجازی منتشر شد که او بابت پیشنهاد استقلال گفته است به هیچ وجه لباس این تیم را برتن نخواهد کرد چون یک پرسپولیسی است. باید دید تصمیم آینده انصاری در این خصوص چه خواهد بود و در صورت پوشیدن پیراهن استقلال چگونه با این شرایط کنار خواهد آمد.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.