b_Newsفكر نمي‌كردم كار براي منصوريان انقدر سخت شود

مهدي شيري: مثل دو هفته قبل بدشانس نباشيم، استقلال را مي‌بريم

b_News اميدوارم با برگشتنم هماهنگي خط دفاعي دوباره خوب شود
تاریخ: 1395/11/06
زمان: 15: 35
نوع: خبر
مدافع راست تاثيرگذار پيكان بعد از چند هفته مصدوميت‌ از بازي قبلي مقابل تراكتورسازي توانست به تيم مجيد جلالي براي دقايقي كمك كند.

سيدياسر رضوي / مدافع راست تاثيرگذار پيكان بعد از چند هفته مصدوميت‌ از بازي قبلي مقابل تراكتورسازي توانست به تيم مجيد جلالي براي دقايقي كمك كند. مهدي شيري كه بازي با استقلال را يك بازي سرنوشت‌ساز و مهم براي هر دو تيم مي‌داند از پتانسيل پيكان مي‌گويد كه اگر بازهم بدشانسي گريبان آنها را نگيرد اين‌بار آنها را شكست خواهند داد. او در اين بين اشاره‌اي هم به وضعيت منصوريان در استقلال دارد و مي‌گويد فكر نمي‌كرد او با رفتنش به اين تيم با اين همه مشكل و سختي روبه‌رو شود.

بعد از چند هفته مصدوميت برابر تراكتورسازي دقايقي بازي كردي؟
خداراشكر كه شرايط خوبي پيدا كردم و بعد از دو، سه هفته دوري از بازي‌ها به خاطر مصدوميتي كه مي‌خواستم كامل خوب شود، فرصت حضور در ميدان را پيدا كردم. در اين مدت تلاش زيادي كردم تا با آمادگي كامل به تمرينات اضافه شوم.

مقابل تراكتورسازي در باخت دبل كرديد اما حق‌تان باخت نبود؟
بالاخره فوتبال است و در آن تيمي برنده است كه بتواند باهوش‌تر عمل كند. ما خوب بازي كرديم و حتي به قول شما مي‌توانستيم جدا از موقعيت‌هايي كه از دست داديم بازي را با تساوي تمام كنيم كه متاسفانه اين اتفاق نيفتاد. حق‌مان اصلا باخت نبود و با بدشانسي نتيجه را حفظ نكرديم. در مسير روبه رشد قرار داريم و قطعا شرايط تغيير خواهد كرد.

بازي شما هم مقابل استقلال خيلي مهم است چون هر دو تيم به برد احتياج دارند؟
هميشه بازي مقابل استقلال و پرسپوليس يك مسابقه بزرگ است. اين بازي‌ها شرايط خاص خودش را دارد چون هم بايد با حريف و هم با هواداران آن‌ها تقابل داشته باشيم.

در بازي رفت با استقلال خيلي خوب ظاهر شديد. در اين بازي مي‌توانيد برنده باشيد؟
ما كار روي نقاط ضعف و قوت حريف را آغاز كرديم و به خوبي اين تيم را آناليز كرده‌ايم. اينكه بگويم قطعا مي‌توانيم استقلال را ببريم دو رو دارد. يكي توانايي‌هاي تيم پيكان كه قطعا توان شكست استقلال را دارد و ديگري اتفاقات فوتبالي كه قابل پيش‌بيني نيست و ممكن است شرايطي مثل بازي با صبا و تراكتورسازي را كه حق‌مان باخت نبود اما باختيم را رقم بخورد. ما دو هفته با بدشانسي نتيجه نگرفتيم و بايد استقلال را ببريم تا روند خوب و روبه‌رشدمان را ادامه دهيم.

اين تقابل شما با استقلال تقابل دو مدافع راست مصدوم است. جايي كه تو و وريا به تازگي به تركيب برگشته‌ايد. در اين بازي از ابتدا در ميدان خواهي بود؟
در اين مدت كه از ناحيه پا مصدوم شده بودم مدام در تلاش بودم كه با رفع كامل مصدوميت با قدرت برگردم. به همين خاطر در كنار كارهاي درماني، از نظر آمادگي خودم را در شرايط خوبي حفظ كردم تا بعد از برگشت كاملا آماده باشم. خدا را شكر كاملا آماده بازي هستم و حالا همه چيز تابع نظر كادرفني است كه چطور از من بازي بگيرد.

در اين دو مسابقه‌ كه در پيكان نبودي تغييرات دفاعي به نفع تيم نشد. حالا كه برگشتي هماهنگي‌ قبل به وجود مي‌آيد؟
در مورد اين بازي بايد بگويم كه شايد كادرفني نخواد بازهم به من فشار زيادي وارد شود و از همان ابتداي مسابقه از من بازي بگيرد. با اين حال همان‌طور كه گفتم آماده هستم و در صورت صلاحديد اگر به ميدان بيايم تمام تلاش خودم را مي‌كنم كاملا در خدمت تيم باشم. در اين مدت بچه‌ها كاملا زحمت كشيدند و حالا اميدوارم با برگشت دوباره‌ام به تركيب اصلي شرايط خط دفاعي بازهم در وضعيت خوبي قرار بگيرد.

تو شاگرد منصوريان در نفت بودي كه حتي خواهان جذب تو براي استقلال بود.  به نظرت چرا او نتوانسته موفق باشد و حرف از كنار گذاشتنش مطرح است؟‌
البته من نبايد در مورد تيم حريف حرف بزنم چون بازيكن پيكان هستم و مسايل باشگاه استقلال به خودشان مربوط است. با اين حال به عنوان شاگرد سابق عليرضا منصوريان در تيم نفت تهران كه با او كار كردم اصلا فكر نمي‌كردم با چنين مشكلاتي در استقلال مواجه شود و اين همه كار براي او سخت شود. به نظرم او به دنبال تغييرات در استقلال و جوان كردن اين تيم بوده كه بايد هواداران يك مقدار صبور باشند تا بتواند برنامه‌هاي مدنظرش را پياده كند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.