b_Newsنشنیدم که قلعه‌نویی قرار است به ذوب‌آهن بیاید

تبریزی: اینکه استقلال مرا می‌خواهد را از رسانه‌ها شنیدم اما هنوز تصمیمی نگرفته‌ام

تاریخ: 1396/02/25
زمان: 14: 34
نوع: خبر
شروع خوبی در لیگ از حیث گلزنی داشت اما به یکباره از کورس عقب ماند و با 10 گل به کارش در لیگ شانزدهم پایان داد.

سیدیاسر رضوی/ شروع خوبی در لیگ از حیث گلزنی داشت اما به یکباره از کورس عقب ماند و با 10 گل به کارش در لیگ شانزدهم پایان داد. مرتضی تبریزی که معتقد است ذوب آهن هم در لیگ و هم در آسیا با بدشانسی مواجه شده از حالا جای این تیم را در فصل بعدی لیگ قهرمانان آسیا خالی می‌داند و امیدوار است خیلی زود دوباره سبزپوشان اصفهانی جواز حضور در آسیا را به دست بیاورند.
 


صحبت خودمان را با یک ارزیابی از ذوب‌آهن در لیگ شانزدهم شروع کنیم که در نهایت رتبه چهارمی جدول را به دست آوردید؟
ذوب‌آهن همیشه تیم خوبی بوده که به بهترین شکل بازیکن‌سازی کرده و در لیگ برتر به بهترین شکل حضور پیدا کرده است. ما امسال در کنار باتجربه‌های خوب و جوانان شایسته ذوب آهن یک تیم یکدست و خوبی را داشتیم اما در مقطعی به یکباره نتایج لازم را به دست نیاوردیم و از کورس عقب افتادیم. با این حال خدا را شکر در نهایت در بین هفت، هشت تیمی که به دنبال رتبه چهارمی جدول بودند ما توانستیم به این جایگاه برسیم هرچند که قسمت نشد فصل بعد در آسیا حضور پیدا کنیم. واقعا حیف است که ذوب‌آهن فصل بعد در آسیا نیست چون واقعا تیم خوبی است و فوتبال خوبی را همیشه به نمایش می‌گذارد. ان‌شاء‌ا... در لیگ هفدهم به بهترین شکل کار را جلو ببریم و بتوانیم دوباره آسیایی شویم.

 

ذوب‌آهن در آسیا هم از بخت‌های صعود بود اما به یکباره شرایط در بازی با العین که تیم برتر میدان بودید برای صعود سخت شد و در نهایت هم این اتفاق نیفتاد؟
در آسیا گروه ما خیلی سخت بود و ما شرایط خوبی داشتیم. در بازی با العین هم همان طور که گفتید همه توپ و میدان در اختیار ما بود اما در عین شایستگی باختیم و کار به روز آخر کشیده شد. در بازی آخر هم گرمای هوا خیلی ما را اذیت کرد و از سوی دیگر ما چون استرس بردن داشتیم و مدام حمله می‌کردیم روی دو ضدحمله گل خوردیم و نتیجه را واگذار کردیم و نتوانستیم تیم چهارم ایران در مرحله بعد باشیم که خیلی حیف شد.

 

شروع خوبی در لیگ داشتی اما در هفته‌های آخر بیشتر به عنوان یک بازیکن ذخیره به میدان آمدی؟
بله این تصمیم کادرفنی بود و من به آن احترام می‌گذارم. با این حال شرایطم این فصل خوب بود و مشکلی نداشتم اما این نیمکت‌نشینی به روند خوبم آسیب زد و متاسفانه از کورس عقب افتادم.

 

بازی‌های لیگ تمام شد و بازار نقل و انتقالات و حواشی آن هم روز به روز در حال گرم‌تر شدن است. قراردادت با ذوب تمام شده است، خیال ماندن داری یا به دنبال تجربه‌ای دیگر هستی؟
نمی‌خواهم حرفی بزنم که بگویند می‌خواهد بازارگرمی کند اما چند پیشنهاد وجود دارد اما فعلا می‌خواهم چند روزی را در کنار خانواده باشم و بعد سر فرصت به آنها بپردازم. هرچه هست می‌خواهم تصمیمی بگیرم که در نهایت به موفقیتم بابت رسیدن به تیم‌ملی باشد.

 

از استقلال و اینکه گزینه این تیم هستی زیاد حرف به میان است. صحبتی با تو در این خصوص شده است؟
من فصل گذشته هم از استقلال و هم از پرسپولیس پیشنهاد جدی داشتم اما حرف‌های مربوط به حالا را فقط از رسانه‌ها می‌شنوم و با اینکه پیشنهاداتی رسیده ولی هنوز تصمیمی نگرفته‌ام.

 

حتما شنیده‌ای که از امیر قلعه‌نویی به عنوان گزینه جدی هدایت ذوب‌آهن در لیگ هفدهم یاد می‌شود؟
من چیزی در این خصوص نشنیده‌ام و در مرحله بعد به من هم ارتباطی پیدا نمی‌کند که در این مورد صحبت کنم چون هر اتفاقی بخواهد بیفتد در حیطه باشگاه و مدیران آن است.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.