b_Newsنابودگری نابودگر پای شیاپ چانگ انتخابی

بی باک: پاسخی برای بی اخلاقی ها ندارم!

b_News آبرویم برایم از هر چیزی مهم تر است
تاریخ: 1396/02/24
زمان: 00: 24
نوع: گفتگو
نابودگر تکواندو گویا این بار قصد به نابودی خودش دارد! او تا پای انتخابی آمد اما با انصرافش از مسابقه در حالی که هوگو هم پوشیده بود، همه چیز را نابود کرد.

نگار رشیدی

نابودگر تکواندو گویا این بار قصد به نابودی خودش دارد! او تا پای انتخابی آمد اما با انصرافش از مسابقه در حالی که هوگو هم پوشیده بود، همه چیز را نابود کرد.

مهدی خدابخشی که در مدت حضورش کارنامه طلایی دست و پا کرده، بعد از المپیک ریو روزه سکوت گرفت و به دنبال آن شایعه اختلافش با سرمربی وقت ایجاد شد.حضور نیافتن او در اردوهای تیم ملی و مسابقات هم این اختلافات را پررنگ تر کرد. هرچند او در تنها مصاحبه اش بعد از قهر با تیم بی باک اختلافش با مقانلو را رد کرده و گفته به خاطر تغییر وزن در گرندپری باکو نبوده و از نظر روحی هم نمی توانسته در جام جهانی به تیم کمک کند. اما بالاخره سر از اردوها در آورد که البته خیلی دوامی نداشت و تن به انتخابی نداد تا خط بخورد.

نابودگر تکواندو می گوید مخالفتی با حضور در انتخابی ندارد و چون شرایط مسابقه نداشته با عذرخواهی از کادر فنی کنار کشیده؛ اما اعتراضش به برگزار نشدن انتخابی در سایر اوزان علامت سوالی مقابل این حرف او می گذارد.

با تمام این اتفاقات حالا خدابخشی شانس سنگین تر کردن کارنامه مدالی اش را در مسابقات جهانی از دست داد.

 

بی باک: نمی گذارم حاشیه به تیم وارد شود

در آن سو اما مهدی بی باک با آرامش همیشگی اش، باز هم دیواری مقابل ورود حاشیه کشید و خودش را وقف تمرین کرده تا شاگردانش مثل تورنمنت یونان با دست پر از جهانی بازگردند. او در گفت و گو با «گل» در واکنش به اتفاقات اخیر اعلام کرد آبرویش از هرچیزی بیشتر برایش اهمیت دارد و وقتی برای حواشی نمی گذارد.

او که اصلی ترین پایه کارش را شایسته سالاری عنوان کرده بود، پای حرفش ماند و بعد از انصراف خدابخشی به همراه کادر فنی نام او را از ترکیب تیم خط زدند.    

 

ترکیب تیم بالاخره مشخص شد. تمرینات چطور است؟

بله، همان طور که می دانید روز شنبه ترکیب تیم ملی اعلام شد. تمرینات را هم پشت سر می گذاریم و تمرکزمان را روی این گذاشته ایم که ان شاءا... بتوانیم در مسابقات جهانی بهترین نتیجه را بگیریم.

 

برای شناخت ترکیب در تورنمنت یونان به هدف تان رسیدید.

خدا را شکر، ما برای گرفتن نتیجه به این مسابقات نرفتیم اما خوشبختانه نتیجه خیلی خوبی در بین قدرتمندترین تیم های دنیا کسب کردیم و توانستیم علاوه بر نتیجه، به ترکیب اصلی مان هم نزدیک شویم.

 

احتمال دارد تا زمان اعزام باز هم انتخابی برگزار شود؟

نه دیگر هیچ انتخابی نخواهیم داشت. ترکیب اعلام شده فیکس خواهد بود. اما در کنار تیم اصلی در هر وزن بچه های ذخیره حضور دارند که ما روی آنها هم حساب می کنیم.

 

برخلاف انتظارات اتفاقات ناخوشایند باز هم به تکواندو راه پیدا کرد.

من درباره اتفاقات هیچ صحبتی ندارم و فقط تمرین می کنیم. من درباره بی اخلاقی ها و دروغ گویی ها هیچ پاسخی ندارم. من همیشه پاسخ خبرنگاران را داده ام اما در حال حاضر تمام وقت مان را برای تمرین گذاشته ایم و به مسابفه فکر می کنیم. من به گفتن همین جمله بسنده می کنم که آبروی خودم از هرچیزی برایم مهم تر است. اصلا هم نمی خواهم وارد حاشیه شوم. علاوه بر خودم هم دوست ندارم هیچ حاشیه ای به بچه ها، کادر فنی و تیم وارد شود. اگر قرار به جواب دادن هم باشد ان شاءا... بعد از جهانی با فراغ بال پاسخ همه خبرنگاران عزیز را خواهم داد.

 

کمی درباره انتخابی ها توضیح می دهید؟

در بحث ترکیب تیم مطمئن باشید فقط به تورنمنت یونان بسنده نکردیم. در انتخاب ترکیب من به تنهایی تصمیم نگرفتم و با کادر فنی به این نتیجه رسیدم. در وزنی که لازم دانستیم انتخابی گذاشتیم و در اوزان دیگر هم انتخابی لازم نبود.

 

برنامه ای برای اردوی برون مرزی ندارید؟

فعلا در تهران حضور داریم. احتمال دارد در ماه رمضان تهران را ترک کنیم اما هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است.

 

به نظر شما اردوی مشترک با چه تیمی به سود ملی پوشان مان خواهد بود؟

قرار است تیم نروژ که بازیکنان خیلی خوبی در سنگین وزن و میان وزن دارد، پنجشنبه صبح وارد تهران شود. 10 روز در خدمت این عزیزان هستیم. مطمئنا این اتفاق هم برای آنها مثمر ثمر است و هم برای ما.