b_Newsآلترناتيو كمال شاگرد علي دايي است

اسدي امروز با پرسپوليس مذاكره مي‌كند

تاریخ: 1396/02/26
زمان: 12: 07
نوع: خبر
بعد از اینکه شنیده شد رضا اسدی، هافبک تدافعی نفت تهران قرار است دوباره در سایپا شاگردی علی دایی را بکند، خبر رسید که امروز این بازیکن به همراه مدیر برنامه هایش با پرسپولیسی‌ها پای میز مذاکره...

کسری پارسا / بعد از اینکه شنیده شد رضا اسدی، هافبک تدافعی نفت تهران قرار است دوباره در سایپا شاگردی علی دایی را بکند، خبر رسید که امروز این بازیکن به همراه مدیر برنامه هایش با پرسپولیسی‌ها پای میز مذاکره خواهد نشست تا شاید او به جای پیراهن زرد و نارنجی نفت و سایپا لباس قرمز پرسپولیس را در لیگ هفدهم بر تن کند. رضا اسدی که سپاهان و عبدا... ویسی او را نخواستند از هفته هفتم به جمع نفتی‌هاي تهران اضافه شد و زیر نظر علی دایی خیلی زود دارای جایگاه ثابتی شد که ثمره آن زدن 3 گل به عنوان هافبک دفاعی برای تیم شهریار بود.


اگر قانون لغو شود، می‌تواند
رضا اسدی در حالی گفته مي‌شود مدنظر سایپای علی دایی و پرسپولیس برانکو است که این بازیکن با نفتی‌ها قرارداد سه ساله دارد و دو سال دیگر از قرارداد او باقی مانده است. تنها عاملی که مي‌تواند اسباب این جدایی را از جمع نفتی‌ها برای رضا اسدی فراهم کند میزان دریافتی او از این تیم است که زیر 50 درصد و حدود 34 درصد است. طبق قانون فدراسیون فوتبال که به تصویب هم رسیده بازیکنانی که طی یک فصل زیر 50 درصد دریافتی داشته باشند این قدرت را دارند که به طور یکطرفه قرارداد خودشان را با تیم مدنظر لغو کنند. قانونی که ابتدای لیگ شانزدهم به خاطر وضعیت همین نفت تهران و بازیکنانی که خواهان جدایی بودند برای از هم نپاشیدن این تیم توسط تاج به حالت تعلیق درآمد. حالا باید دید با این نفتی که همچنان چنین وضعیتی دارد بازهم این قانون برسر جای خودش است یا اینکه فدراسیونی‌ها به خاطر مصالح فوتبال ایران و حضور احتمالی نفت در صورت تایید مجوزهای لازم در آسیا بازهم حالت تعلیق خودش را ادامه خواهد داد. در هر صورت رضا اسدی با لغو این تعلیق مي‌تواند از نفت جدا شود و یا اینکه با تیم خودش به توافق رسیده و با پرداخت مبلغ رضایتنامه مقصد بعدی خودش را انتخاب کند.


نوراللهی برگردد، اسدی چه مي‌شود؟
در خبرهای روز گذشته آمد که تا ابتدای لیگ هفدهم دو سرباز پرسپولیس یعنی احمد نوراللهی و امید عالیشاه خدمت سربازی شان تمام شده و به این تیم بازخواهند گشت. در صورت تحقق این اتفاق لیست پرسپولیس به خودی خود پر مي‌شود و این یعنی برانکو باید یک نفر را از لیست خروج کند که محتمل‌ترین نفر، شهاب کرمی است که نتوانست آنچنان که باید و شاید انتظارات پروفسور را برآورده کند. حالا در صورت تحقق این حدس و گمان مبحث اصلی حضور خود رضا اسدی است که لزوم بودنش به عنوان یک هافبک دفاعی در حالی که قرار است کامیابی نیا تمدید کند و بماند و نوراللهی هم برگردد چیست و چرا باید یک سهمیه قرمزها اینگونه باشد. از سوی دیگر قطعا رضا اسدی با کیفیتی که از خودش ارایه داده بازیکنی نیست که بخواهد به عنوان یک نیمکت‌نشین به پرسپولیس بیاید و بدون شک به دنبال فضایی است که بتواند شایستگی‌هاي خودش را بیش از پیش به نمایش بگذارد. به این موارد اضافه کنید احتمال تکرار اتفاقات نیم فصل را که احمد نوراللهی به خاطر کم بازی کردن و تغییر سیستم برانکو بابت استفاده از یک هافبک دفاعی قصد رفتن به خدمت سربازی کرد و با پیوستن به تراکتورسازی آن شرایط برایش به وجود آمد.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.