b_Newsمصدومیت گردن قاسمی قدیمی است

طلایی به دنبال میدان دادن به جوان ها

تاریخ: 1396/02/26
زمان: 10: 57
نوع: خبر
محمد طلایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد به دنبال این است تا با میدان دادن به جوان ها در میادین مختلف پشتوانه های خوبی برای آینده داشته باشیم.

محمد طلایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد می گوید: کادر فنی پس از همفکری و کسب مجوز لازم از شورای فنی تصمیم گرفت به دلیل میدان دادن به جوانان و پشتوانه‌سازی از یدا... محبی و جابر صادق‌زاده به ترتیب در رقابت‌های قهرمانی آسیا و بازی‌های کشورهای اسلامی استفاده کند.کادر فنی در راستای برنامه‌های چند سال اخیر خود در میدان دادن به جوانان به دنبال این است که در کنار کمیل قاسمی به عنوان یک قهرمان و کشتی‌گیر عنوان‌دار در سنگین‌وزن، آزادکاران دیگر هم توانایی خود را نشان داده و بتوانیم جایگزین‌های خوبی برای قاسمی داشته باشیم که خوشبختانه محبی در نخستین تجربه حضور مسابقات آسیایی صاحب مدال طلا شد.

طلایی در مورد مصدومیت قاسمی افزود: مصدومیت قاسمی از ناحیه گردن قدیمی است که در چند سال گذشته نیز با وی بوده است.با توجه به ضروری نبودن به اوج رسانی فیزیکی کمیل، وی فعلا تمرینات خارج از تشک را دنبال می‌کند تا خود را برای شرکت در مسابقات انتخابی برای رقابت‌های جهانی فرانسه آماده کند.

رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های کشورهای اسلامی 29 و 30 اردیبهشت برگزار می‌شود که قرار بود تیم کشورمان امروز راهی باکو شود.