کرانچار آمار آقاخان را از وینگادا می گیرد

تاریخ: 1396/02/26
زمان: 13: 04
نوع: خبر
زلاتکو کرانچار بعد از تمدید قرارداد با سپاهانی دست به یک خانه تکانی زد.


به گزارش سایت روزنامه گل، زلاتکو کرانچار بعد از تمدید قرارداد با سپاهانی دست به یک خانه تکانی زد و چند بازیکن مطرح زردپوشان اصفهانی که توسط عبدالله ویسی به اصفهان آمده بودند را دیپورت و در لیست خروج قرار داد. حالا این مربی به دنبال جذب بازیکنانی است که بتواند یک سپاهان قدرتمند را بسازد و در این بین شنیده می شود با توجه به پارگی رباط صلیبی مسعود حسن زاده، مهاجم سپاهان گفته می شود این تیم به دنبال مهاجم می گردد. یکی از گزینه های آنها مرتضی آقاخان، هافبک جوان و گلزن پیکان در لیگ شانزدهم است که شش گل را برای تیم مجید جلالی به ثمر رساند. او در درخشش منشا هم نقش ویژه ای داشته که دو پاس گل برای این مهاجم نیجریه ای ساخته و پرداخته کرده است.
این بازیکن در زمان سرمربیگری وینگادا و به واسطه آشنایی که با علی کریمی، هافبک سابق سپاهان دارد به زلاتکو کرانچار معرفی شد و حتی در آستانه پیوستن به این تیم بود که رفتن این مربی کروات از ایران این انتقال را متوقف کرد. حالا گویا شنیده می شود بازهم کرانچار روی این بازیکن نظر داشته و به دنبال بررسی شرایط آقاخان بوده تا در صورت امکان او را به جمع طلایی پوشان اصفهان اضافه کند.
آقاخان این فصل بیشتر در گوش راست بازی کرده اما پست تخصصی او مهاجم است و زمانی که در رده جوانان هم بازی می کرده در همین پست با زدن 24 گل عنوان آقای گلی این رقابت ها را به دست آورد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.