b_Newsنه تنها منشا بلکه هر کس دیگری هم بیاید دست از تلاش نمی‌کشم

کرملاچعب: مقابل لخویا یک شب باشکوه را رقم می‌زنیم

b_News پرسپولیس در حال حاضر قوی‌ترین تیم آسیاست/ از پیروانی دلخور نیستم و ان‌شاءا... به جام‌جهانی بزرگسالان می‌روم
تاریخ: 1396/02/27
زمان: 12: 24
نوع: خبر
مهاجم جوان پرسپولیس از تیم ملی جوانان خط خورد تا جام جهانی جوانان در کره جنوبی را از دست بدهد.

مهدی نوری/ رضا کرملاچعب مهاجم جوان پرسپولیس از تیم ملی جوانان خط خورد تا جام جهانی جوانان در کره جنوبی را از دست بدهد. این دومین‌بار است که او با یک تیم به جام‌جهانی صعود می‌کند اما در مسابقات نهایی جام‌جهانی حضور ندارد اما از این بابت ناراحت نیست و مدعی شد که در آینده در جام‌جهانی بزرگسالان حضور خواهد داشت.

 

چرا در تیم ملی جوانان حاضر در جام‌جهانی کره‌جنوبی جایی نداری؟
در لیست نهایی تیم‌ملی نبودم و خط خوردم. دلیل آن هم افکاری است که سرمربی تیم‌ملی دارد و قابل احترام است و برای تیم‌ملی در این مسابقات آرزوی موفقیت دارم.

 

از بقیه ضعیف‌تر بودی که خط خوردی؟
نمی‌دانم ضعیف‌تر بودم یا نه و به هر حال مربی تصمیم گرفته که نباشم و کاری از دستم برنمی‌آید و فقط دعا می‌کنم که موفق باشند.

 

از امیرحسین پیروانی برای خط خوردن از تیم‌ملی دلخور هستی؟
نه بابا، چه دلخوری؟ اگر بگویم ناراحت نیستم دروغ گفته‌ام و ناراحتم که در تیم‌ملی نیستم. این دومین بار است که تیمم به جام‌جهانی صعود می‌کند و من در صعودش نقش داشته‌ام اما به مسابقات نهایی جام‌جهانی نرفتم اما هیچ گله‌ای از مربی ندارم. تنها مقصر این قضایا هم خودم هستم و ان‌شاءا... به جام‌جهانی بزرگسالان می‌روم. خدا هر دری را به رویت می‌بندد، در بزرگ‌تری را باز می‌کند. راه موفقیت باز است و با تلاش می‌شود موفق شد.

 

اوضاع تیم‌ملی جوانان را در جام‌جهانی کره‌جنوبی چطور تحلیل می‌کنی؟
به نظرم آقای پیروانی تیم خیلی خوبی درست کرده و در مسابقات آسیایی که به جام‌جهانی صعود کردیم تیم‌ خیلی خوبی داشتیم. البته الان 50درصد تیم تغییر کرده اما تیم خیلی خوبی داریم.

 

در مورد پرسپولیس صحبت کنیم. شما به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردید و باید با لخویای قطر بازی کنید. چه تصوری از این بازی دارید؟
این بازی هم مثل بقیه بازی‌ها سخت است. اما مطمئن باشید الان پرسپولیس قوی‌ترین تیم آسیاست. پرسپولیس در این مدت ثابت کرده که از بهترین تیم‌های آسیاست و خیلی راحت از این مرحله صعود می‌کنیم.

 

چه شناختی از لخویا دارید؟
لخویا را مثل بقیه تیم‌ها آنالیز کرده‌ایم و با شناخت کامل به مصاف آنها خواهیم رفت.

 

به نظر تو بازی رفت در تهران مهم‌تر است یا بازی برگشت در قطر؟
صد درصد بازی تهران مهم‌تر است چون اینجا با تماشاگران‌مان هستیم و می‌توانیم همین‌جا کار را تمام کنیم. اگر در تهران بدون گل خورده بازی را ببریم در قطر کارمان خیلی راحت‌تر خواهد بود.

 

اگر کار به بازی در قطر بکشد چقدر شانس صعود خواهید داشت؟
به نظرم شانس‌مان کلا 70 به 30 به  نفع ماست و حتی اگر در تهران مساوی کنیم می‌توانیم از این مرحله صعود کنیم.

 

کمال کامیابی‌نیا بازی مقابل لخویا را از دست داد. عدم حضور او چقدر در تیم‌ شما تاثیر خواهد داشت؟
واقعا آقا کمال یکی از بهترین هافبک دفاعی‌های حال حاضر ایران است. اما این مصدومیت کار مربی را در این پست سخت کرد و بچه‌ها می‌توانند جای کمال را پر کنند و 11 نفری تلاش می‌کنیم تا در این بازی جای خالی کمال احساس نشود و نتیجه بگیریم.

 

در آزادی و مقابل لخویا چه انتظاری از هواداران دارید؟
فقط دوست داریم هواداران مثل همیشه پشت‌مان باشند و از ما حمایت کنند و همگی برای سربلندی ایران بجنگیم چون این بازی‌ها بازی ملی است. استادیوم در بازی با لخویا صد درصد پر می‌شود و یک شب باشکوه را رقم می‌زنیم.

 

پرسپولیس پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارد؟
صد درصد دارد. ما قبل از اینکه از گروه‌مان صعود کنیم هم گفته بودیم که اگر از مرحله گروهی صعود کنیم تا فینال می‌رویم. الان هم تلاش می‌کنیم تا به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسیم و قهرمان آسیا شویم.

 

در مورد حضور گادوین منشا در پرسپولیس چه نظری داری؟
حضور منشا کار مرا خیلی سخت می‌کند چون بین این همه مهاجم در این فصل فقط یک بازی به من رسید و الان هم که منشا آمده کار من سخت‌تر می‌شود اما حضورش به نفع پرسپولیس است و پرسپولیس در حمله قوی‌تر می‌شود.

 

با حضور منشا افسردگی نگیری؟
نه، من با حضور منشا هم همچنان تلاش می‌کنم و نه تنها منشا بلکه هر کس دیگری هم که بیاید دست از تلاش نمی‌کشم.