b_Newsوقتی حرف ورزشکاران و هنرمندان سند می‌شود

چند مي‌گیری حمایت کنی؟!

تاریخ: 1396/02/27
زمان: 11: 40
نوع: خبر
جلب نظر و اعتماد مردم! این یکی از اصلی ترین اهداف هر کاندیدایی در هر انتخاباتی است.

حامد جیرودی / جلب نظر و اعتماد مردم! این یکی از اصلی ترین اهداف هر کاندیدایی در هر انتخاباتی است. چه انتخابات مجلس و چه حالا که انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستاست. در این میان، ستادها، احزاب و گروه‌هاي وابسته به هر کاندیدایی سعی مي‌کنند با گرفتن نظر مثبت چهره‌هاي محبوب جامعه مانند هنرمندان، بازیگران و ورزشکاران، از طریق آن‌ها آرای مردم را به سمت کاندیدای مورد نظر خود بکشانند و در انتخابات پیروز شوند. جالب این که ستاد یکی از کاندیداهای انتخابات اخیر، به اشتباه نام هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس را هم جزو حامیان این کاندیدا نوشته بود که این موضوع دستمایه سوژه‌هاي طنز میان مردم و رسانه‌ها قرار گرفت!
گرفتن حمایت ستاره‌هاي مشهور ورزش و فوتبال هم سال‌هاي زیادی است که در انتخابات ایران انجام مي‌شود و حالا هم که در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا قرار داریم، ستادهای کاندیداهای مختلف با ساختن فیلم‌هاي مستند و یا تیزرهای مختلف در ایستاگرام و یا تلگرام سعی در القای همراهی چهره‌هاي محبوب هنری و ورزشی با کاندیدای مورد نظر خود دارند و در این میان این چهره‌ها هم گاها درخواست دریافت مبلغی مي‌کنند یا پیشنهاد مالی خوبی به آن‌ها مي‌شود تا از آن چهره مورد نظر حمایت کنند!
در چند هفته اخیر هم اخبار مختلفی مبنی بر سعی ستادهای مختلف برای جلب نظر ستاره‌هاي فوتبال و ورزش شنیده شده است یکی از چهره‌هاي محبوب فوتبال که هواداران علاقه زیادی به او دارند و معمولا برای حضور در بازی‌هاي دوستانه و خیریه هم درخواست پول مي‌کند، این بار هم برای حمایت از یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری درخواست مبلغ قابل توجهی را کرده بود.
والیبال هم یکی از رشته‌هاي ورزشی است که با موفقیت در چند سال اخیر، جایگاه ویژه ای در بین مردم پیدا کرده و والیبالیست‌هاي تیم ملی هم طبعا میان مردم محبوب شده اند. این موضوع باعث شد تا در انتخابات اخیر از طرف ستاد یکی ازکاندیداها، مبلغ هنگفتی به یکی از بازیکنان اصلی و معروف این تیم پیشنهاد شده که گویا مورد قبول او واقع نشده است!
یکی از کشتی گیران معروف هم به این بهانه که پاداش افتخارآفرینی‌هاي او در این سال‌ها داده نشده، از یکی از کاندیداها برای حمایت درخواست تعداد زیادی سکه کرده بود.
اما این ماجرا از زاویه دیگری هم جالب توجه است و هر کسی سعی مي‌کند که از این نمد برای خود کلاهی بدوزد. در مورد یکی از کاندیداها خبر رسیده که از طرف ستاد او به یکی از چهره‌ها پیشنهاد مي‌شود که با دریافت مبلغی حمایت خود را اعلام کند اما یکی از اعضای اصلی آن ستاد، به آن ستاره گفته بودجه و پول دست من است و اگر مي‌خواهی با این مبلغ پیشنهادی تو موافقت شود، باید 25 درصد از پولی که قرار است بگیری را به عنوان کارمزد به من بدهی که این موضوع از طرف آن شخص مورد قبول واقع نشده و در نهایت نه حمایتی صورت  مي‌گیرد و نه پولی داده مي‌شود.
نکته دیگر اینجاست که در حال حاضر خیلی از ورزشکاران و یا هنرمندان حمایت خود را از کاندیدای مورد علاقه شان اعلام کرده اند و بعضی هم موضع بی طرفی دارند. با این حال، آن چه مشخص است این است که ورزشکاران و هنرمندان در این روزها جایگاه خاصی در جامعه پیدا مي‌کنند و حرف‌شان سند مي‌شود!

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.