b_Newsادعای منابع نزدیک به منصوریان

زهیوی - استقلال به بن بست خورد / سجاد، تبریزی و بیت‌سعید گزینه‌های خط حمله استقلال هستند

تاریخ: 1396/02/29
زمان: 13: 44
نوع: خبر
در شرایطی که از رحیم زهیوی به عنوان گزینه اصلی استقلال در فصل نقل و انتقالات نام برده می‌شود، یک منبع نزدیک به علیرضا منصوریان مدعی شده زهیوی در اولویت اول او نیست.

به گزارش سایت روزنامه گل، در شرایطی که از رحیم زهیوی به عنوان گزینه اصلی استقلال در فصل نقل و انتقالات نام برده می‌شود، یک منبع نزدیک به علیرضا منصوریان مدعی شده زهیوی در اولویت اول او نیست و برای تقویت خط حمله تیمش روی سجاد شهباززاده، مرتضی تبریزی و حسن بیت‌سعید حساب باز کرده است. به هرحال اخبار ضد و نقیض درباره نقل و انتقالات زیاد است و برخی بازیکن‌ها و مدیر برنامه‌های‌شان به دنبال بازارگرمی و تعدادی از باشگاه‌ها در پی پنهانکاری و حرکت با چراغ خاموش هستند. در روزهای آینده مشخص می‌شود که ادعای زهیوی مبنی بر قرارداشتن در لیست منصوریان و مذاکره با آبی‌ها درست است یا آنچه برخی از اطرافیان منصوریان به نقل از سرمربی استقلال اعلام می‌کنند.


تبریزی نزدیک‌ترین گزینه به استقلال
هر چهار بازیکنی که نام‌شان مطرح است بازیکن آزاد هستند و برای آبی‌پوش شدن نیازی به دریافت رضایتنامه ندارند. اگر ادعای منصوریان درست باشد و فقط سه بازیکن جدید به استقلال اضافه شوند سهم خط حمله فقط یک بازیکن خواهد بود. عکس مشترک مرتضی تبریزی و کاوه رضایی که در صفحه اینستاگرام مهاجم ذوب‌آهن به اشتراک گذاشته شده بود گمانه‌زنی‌ها را به سمت این بازیکن برگردانده است. اما سجاد شهباززاده هم با توجه به علاقه منصوریان به سبک بازی او هنوز منتفی نیست. حسن بیت سعید هم شانس دارد. غیر از تبریزی دو گزینه دیگر مدعی‌اند که از لیگ قطر پیشنهاد دارند. جدا از پست اینستاگرامی و مطرح نبودن پیشنهاد خارجی، موردی که شانس تبریزی را افزایش می‌دهد دوستی‌اش با کاوه است. به هرحال بازیکن جدید باید زوج و مکمل شماره 9 باشد. تبریزی که سابقه کار کردن با منصوریان در پاس همدان را دارد طبق شایعات خودش هم استقلالی است. به هرحال باید دید سرانجام از میان چهار گزینه خط حمله کدامیک در نهایت آبی‌پوش می‌شوند. در حال حاضر کفه ترازو به سود تبریزی و شهباززاده سنگینی می‌کند و می‌گویند از میان این دو یک نفر قطعا آبی‌پوش خواهد شد.


شماره 10 آبی به تن چه کسی می‌رود ؟
منصوریان در نیم فصل برای تقویت استقلال روی چند بازیکن دست گذاشت که سجاد شهباززاده و رحیم زهیوی هم میان آنها بودند. در آن مقطع با منتفی شدن آمدن رحیم زهیوی و رفتن او به قطر، مذاکرات با سجاد شهباززاده نهایی شد تا برگردد. البته در آن مقطع هم سجاد گزینه اولویت اول منصوریان بود و مذاکرات با او قبل از پایان نیم فصل اول شروع شده بود. حالا که هر دو گزینه دردسترس علیمنصور و استقلال قراردارد باید دید آيا سرمربی شماره 10 آبی‌ها را همچنان برای سجاد نگه داشته یا آن را به زهیوی خواهد داد؟ جنگ اصلی و معمای کلیدی بر سر شماره 10 استقلال است. از بین سجاد و زهیوی فقط یکی آبی‌پوش می‌شود و شماره 10 را بر می‌دارد و دیگری قطعا در تیم دیگری توپ خواهد زد. همان طور که اشاره شد یکی از نزدیکان منصوریان می‌گوید شماره 10 برابر سجاد است اما شایعات بازار نقل و انتقالات از توافق با زهیوی خبر می‌دهند. در روزهای آینده پاسخ این سوال مشخص می‌شود. فعلا که می‌گویند از بین این چهار نفر یعنی شهباززاده، تبریزی، بیت سعید و زهیوی فقط یک نفر آبی‌پوش می‌شود مگر این که از بین کاوه رضایی، محسن کریمی یا جابر انصاری یک نفر یا بیشتر استقلال را ترک کند که تا امروز همه آنها برای ماندن و تمدید قرارداد چراغ سبز نشان داده‌اند و ظاهرا برنامه‌ای برای جدایی و رفتن ندارند.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.