b_Newsاستقلال محروم مقابل پیکان برد می‌خواهد

پنجره جدید!

تاریخ: 1395/11/06
زمان: 22: 46
نوع: گزارش
این که آبی‌پوشان پایتخت را در این فصل، هر هفته در وضعیت متفاوتی ببینیم، تقریبا عادی شده!

حامد جیرودی / به گزارش سایت روزنامه گل، استقلال جدید! این که آبی‌پوشان پایتخت را در این فصل، هر هفته در وضعیت متفاوتی ببینیم، تقریبا عادی شده! موضوعی که علیرضا منصوریان سرمربی استقلال هم در مصاحبه اخیری که داشته، به آن اشاره کرده و از این که هر روز اتفاق‌های جدیدی در تیمش می‌افتد، گلایه کرده است!
اتفاق جدیدی که در استقلال افتاده، مربوط به پرونده شکایت عادل شیحی هافبک فصل گذشته آبی‌ها به فیفاست که سبب شده تا استقلال از جذب بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی محروم شود. این در حالی است که این باشگاه طی هفته گذشته با آندرانیک تیموریان و سرور جباروف به توافق رسیده بود اما با محرومیت استقلال توسط فیفا، پروسه پیوستن آن‌ها به استقلال به مشکل خورده و منصوریان از این که مدیران قبلی استقلال، مشکلات مربوط به بدهی بازیکنان خارجی این تیم را برطرف نکرده بودند، اعتراض کرده است و حالا استقلالی‌ها که هفته پیش با پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان و حضور آندو و جباروف در تمرینات، روحیه خوبی پیدا کرده بودند، حالا مشکلی دیگر را پیش روی خود می‌بینند!
استقلال هفته پیش در حالی در آبادان برابر نفت به برتری رسید که به نظر می‌رسید بازی سختی در پیش داشته باشد اما منصوریان با استفاده از بازیکنان جوان خود و تغییراتی مانند بازگشت سید مهدی رحمتی به درون دروازه و اضافه شدن امید ابراهیمی به ترکیب، توانست با نتیچه سه بر صفر به پیروزی برسد و قاطع ترین برد خود تا به این جای فصل را به دست آورد و در رده چهارم قرار بگیرد.
آبی‌پوشان حالا به غیر از مساله محرومیت در نقل و انتقالات نیم‌فصل که به دغدغه خاطر علیمنصور تبدیل شده است، فردا باید در ورزشگاه آزادی مقابل پیکان قرار بگیرد و امیدوار است که با کسب سه امتیاز مقابل این تیم، بتواند موفقیت خود در بازی قبل را تداوم بخشد.
اما استقلالی‌ها باید مقابل پیکانی قرار بگیرند که در این فصل، مانند گذشته نیستند و رنگ وبوی آسانسور لیگ برتر را ندارند. تیمی که با مربیگری مجید جلالی و حضور بازیکنانی چون رحمان احمدی، امیرحسین صادقی و گادوین منشا مهاجم گلزن نیجریه ای اش، تیمی بهتر شده است. البته خودروسازان در دو بازی قبلی شان از نتیجه گیری بازماندند و مقابل صبا و تراکتورسازی با نتایج مشابه یک بر صفر باختند و حالا باید دید در مقابل استقلال، چه عملکردی را از خود به نمایش می‌گذارند؟!
استقلال در حالی به مصاف پیکان می‌رود که یعقوب کریمی و هرایر مگویان را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و بازی کردن جابر انصاری هم که خبرهایی مبنی بر احتمال جدایی اش شنیده می‌شود، در هاله ای از ابهام قرار دارد. در این شرایط، امید منصوریان به کاوه رضایی و در کنار او بهنام برزای است که در بازی قبل گلزنی کرد و در بازی رفت با پیکان هم گل تساوی استقلال را وارد دروازه این تیم نمود. ضمن این که بازیکنانی مانند ابراهیمی و حق دوست هم در ترکیب آبی‌ها تاثیرگذارند. البته لئوناردو پادوانی مدافع برزیلی استقلال هم که در بازی قبل محروم بود مشکلی برای بازی ندارد اما شاید منصوریان دست به ترکیب تیم برنده خود نزند. هر چند که خود وی گفته از اروپا الگو می‌گیرد و ترکیب ثابت ندارد!
در سمت مقابل، مرتضی آقاخان که در بازی رفت دروازه  استقلال را باز کرد و منشا از مهره‌های موثر پیکانی‌ها محسوب می‌شوند. البته آقا معلم در بازی با تراکتورسازی منشا را در ترکیب اصلی قرار نداد و معتقد است آنهایی که به این بازیکن پیشنهاد حضور در پرسپولیس را داده بودند، او را هوایی کرده اند و حالا باید دید او می‌تواند در این بازی دوباره خود را ثابت کند. هر چند بازی صادقی برابر تیم سابق اش هم از نکات جذاب این مسابقه است. در دیداری که در دور رفت یک بر یک مساوی شد و حالا باید دید برنده دارد یا خیر!بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.