b_Newsشنیدم در لیست علی آقا قرار دارم اما با خودشان صحبتی نداشتم

آرش رضاوند: باب کردیم که مدیران پول ندهند و قهرمان شوند!

تاریخ: 1396/02/30
زمان: 15: 23
نوع: گفتگو
رضاوند بابت شنیدن خبر انحلال احتمالی نفت تهران بسیار ناراحت است.

سیدیاسر رضوی / بابت شنیدن خبر انحلال احتمالی نفت تهران بسیار ناراحت است و از سویی نگران باب شدن کاری است که بازیکنان این تیم با علی دایی انجام دادند و با یک تیم بی‌پول قهرمان شدند تا یک عادت برای مدیران فوتبالی شود. آرش رضاوند که امیدوار است مشکلات نفت درست شده و با این تیم کارش را ادامه دهد از شنیدن شدن نامش در لیست علی دایی خبر می‌دهد و گویا منتظر است شهریار از سفر برگردد و شرایط را بابت تیم آینده‌اش بررسی کند.
 
از نفت چه خبر که اوضاع بهم ریخته‌ای دارد و حتی شنیده می‌شود در حال انحلال است؟
شرایط خوب که نشد هیچ بلکه بد بود بدتر هم شد. هیچ خبری از هیچ باشگاهی نیست. سال گذشته هم همین طور بود و امسال هم 7، 8 روز مانده به لیگ کار را استارت زدیم. تیم خدا را شکر نتیجه گرفت اما بازهم این کار را می‌کنند و این موضوع باب شد که می‌گویند پول نمی‌دهیم و تیم هم می‌رود با قدرت قهرمان می‌شود. نیم فصل به ما پول دادند سوم بودیم بعد برای نیم فصل دوم حتی زمین تمرین نداشتیم و اگر ابتدای فصل این کار را نمی‌کردند شک نکنید نفت تهران مدعی سقوط بود.


حتما خبر داری که شاید صبا به جای شما در لیگ برتر بماند و سهمیه آسیایی هم به ذوب‌آهن برسد؟
من واقعا نمی‌دانم وزارت نفت چکار کرد و آیا شخص زنگنه در جریان هست که دارند چکار می‌کنند. همه آنها از بالا به پایین نگاه می‌کنند و نمی‌دانم واقعا زنگنه نمی‌داند چه خبر است. نمی‌دانیم حق را به چه کسی بدهیم. از یک طرف وزارت نفت گفت ابتدا تیم 15 میلیارد تومان و بعد گفتند 25 میلیارد. بهنام پیشرو کیش هم آمد شش میلیارد داد و بعد هم دیگر هزینه نکرد تا تکلیف روشن شود و اگر تیم را گرفتند چرا هزینه نکردند. ما بجز چهار، پنج بازیکن 500 میلیونی همه قراردادهای ما پایین بود و حسابش را بکنید با 650 میلیون تومان هشت درصد قراردادهای ما را دادند.


تو قراردادت امسال با نفت تمام شد اما زیاد در سر خط خبرهای نقل و انتقالات نیستی؟
یک مقدار بحث انتخابات هست و زیاد کارها با سروصدا پیش نمی‌رود ولی مهم نیست چون اهل بازارگرمی نیستم و چند پیشنهاد هست که به موقع در مورد آنها تصمیم می‌گیرم. خودم به شخصه دوست دارم در نفت بمانم چون هم آسیایی شده و هم تیمی است که ساختار مناسبی دارد اما بعد سه، چهار سال پول نگرفتن واقعا کار کردن دشوار است و باید یک تصمیم درست بگیرم. باور کنید حیف این نفت و بازیکنان آن است که از هم بپاشد چون تیمی است که هر بازیکنی مطرحی در آن آمده و رفته اما نتیجه لازم را گرفته که نشأت گرفته از ساختار خوب این تیم است.


علی دایی به سایپا پیوست و گفته می‌شود خیلی از شاگردانش می‌خواهند به این تیم بروند. تو در جمع این بازیکنان هستی؟
با خود علی آقا صحبتی نکردم اما شنیدم که در لیست ایشان قرار دارم و این مساله برای من خوشحال‌کننده است. گفته‌اند علی آقا در سفر است و منتظر بازگشت ایشان هستم تا ببینیم اوضاع چه می‌شود. به هرحال هرچه ایشان صلاح بداند. اما چند پیشنهاد دیگر هم هست که به موقع در مورد آن تصمیم خواهم گرفت چون به مدیر برنامه هایم هم گفته‌ام که انتخاب خوبی باید امسال داشته باشم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.