بعد از كل‌كل با بيرانوند و حمله به شجريان / پرسپوليسي‌ها تتلو را آنفالو كردند!

تاریخ: 1396/02/30
زمان: 11: 01
نوع: خبر
امير تتلو طي چند روز اخير حواشي و چالش‌هاي فراواني را پشت‌سر گذاشت.

پويا پيوندي / امير تتلو طي چند روز اخير حواشي و چالش‌هاي فراواني را پشت‌سر گذاشت. خواننده پرطرفدار و البته پرحاشيه كشورمان كه جزو ركوردداران تعداد فالور در اينستاگرام محسوب مي‌شود، پس از چرخش عجيبش از سمت قرمزها به رنگ آبي، ناگهان به ديدار رئيسي رفت و به تبليغ براي اين نامزد رياست‌جمهوري پرداخت.
البته تتلو حتي در روز انتخابات هم دچار حواشي زيادي شد. بعضي‌ها با صفحه تقلبي علي دايي تتلو را سر كار گذاشتند و حتي كار به جايي رسيد كه امير مجبور به پاسخگويي شد و وقتي امير با صفحه تقلبي دايي سر كار رفته، پست‌اش را پاك كرده و از آقاي گل عذرخواهي كرد.
اما اين پايان ماجراهاي تتلو نبود چون او در ادامه با پيج اصلي عليرضا بيرانوند درگير شد و وقتي فهميد كه بيرانوند عليه‌اش پست گذاشته از خجالت دروازه‌بان تيم پرسپوليس درآمد.
نكته جالب در مورد تتلو با بيش از چهار ميليون فالور اين است كه بازيكنان فعلي پرسپوليس تتلو را آنفالو كردند و ترجيح دادند كه جزو فالورهاي رسمي تتلو نباشند. به طور مثال بيرانوند كه جوابيه امير را خوانده بود، جزو فالورهاي او نيست ولي صفحه اين خواننده رپ را چك مي‌كند تا در جريان اتفاق‌هاي او باشد.
هرچند كه پرسپوليسي‌هايي مثل طارمي، مسلمان، احمدزاده، بيرانوند، سيدجلال حسيني، ماهيني و... تتلو را آنفالو كردند ولي تتلوي استقلالي واكنشي در اين مورد انجام نداد. تتلو همچنان پرسپوليسي‌ها را فالو مي‌كند و حواسش به بازيكنان اين تيم هست. البته تتلو جدا از پرسپوليسي‌ها، تعدادي از دوستان استقلالي‌اش را هم فالو مي‌كند. تتلو كه عاشق فوتبال است، جدا از پيج‌هاي هنري، ستاره‌هاي خارجي فوتبال را هم فالو مي‌كند. نيمار، رونالدو، ريوالدو، مارادونا، رونالدينهو و خيلي‌هاي ديگر از جمله كساني هستند كه تتلو آن‌ها را تعقيب مي‌كند.
هيچ بعيد نيست كه تتلو پس از آنفالو شدن از سوي پرسپوليسي‌ها واكنش جديدي نسبت به تيم مورد علاقه و سابقش داشته باشد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.