b_Newsپولادگر اگر راضی نباشد پس چه کسی باید راضی باشد؟

رضا مهماندوست: مدیر تیم های ملی ایران اصلا در باغ تکواندو نیست!

تاریخ: 1396/02/30
زمان: 08: 30
نوع: گفتگو
رضا مهماندوست درباره انتقادهای مدیر فنی تیم ملی تکواندوی ایران در گزارش‌هایی که در طول مسابقات بازی های کشورهای اسلامی داشت، صحبت کرد.

رضا مهماندوست سرمربی تیم ملی تکواندوی آذربایجان درباره انتقادهای مدیر فنی تیم ملی تکواندوی ایران در گزارش‌هایی که در طول مسابقات بازی های کشورهای اسلامی داشت. او  گفت: مدیر جدید تیم ملی را همه به خوبی می‌شناسند، او با همین گزارشگری‌ها و تعریف و تمجیدهای خود تلاش کرده فدراسیون را سر پا نگه دارد و حالا هم پست مدیر تیم‌های ملی را پولادگر به او داده است، اصلا این حق او نبود چراکه ما در ایران به قدری افراد فنی، تحصیلکرده و پیشکسوت داریم که واقعا جای او در مدیریت تیم‌های ملی نبود. ذوالقدر واقعا فرد بزرگی بود و وقتی که او استعفا می‌دهد و می‌رود باید یک فرد قوی‌تر جای او بگذارند نه اینکه کسی را انتخاب کنند که اصلا در «باغ» تکواندو نیست.

او افزود: او فقط یک گزارشگر است اما چنان عقده‌ای و یک‌طرفه گزارش می‌کرد که اصلا به هیچ عنوان عملکرد بازیکنان ما را نمی‌دید. گزارش‌های او را دیدم واقعا برای گزارش‌های یکطرفه‌ای که داشت خندیدم. وقتی یک نفر به عنوان گزارشگر بازی را گزارش می‌ کند حق ندارد قضاوت کند. او فقط باید پوئن‌های رد و بدل شده را اعلام کند نه اینکه مغرضانه گزارش کند، گزارش‌های او نشان می‌دهد که او یک آدم نفوذی در آن برنامه است تا امثال پولادگر را حفظ کند.

مهماندوست در واکنش به صحبت‌های رییس فدراسیون تکواندو که مدعی شده از عملکرد تیم ملی در بازی‌های کشورهای اسلامی راضی است، عنوان داشت: پولادگر اگر راضی نباشد پس چه کسی باید راضی باشد؟ (با خنده) مهم این است که مردم باید راضی باشند که نیستند، مهم این است که پیشکسوتان باید راضی باشند که نیستند، مهم این است که قهرمانان تکواندو باید حفظ شوند و آنها راضی باشند که آنها نیز قطعا راضی نیستند. به هر حال او رییس فدراسیون است و مجبور است در هر صورتی شرایط را خوب جلوه دهد و نشان دهد که راضی است.