b_News با کسب نتیجه‌ای خوب و با آرامش به خانه برمی‌گردیم

مامیچ : از برانکو در مورد استقلال اطلاعات نگرفته‌ام

b_News استقلال تیم بزرگی است و با ذوب‌آهن قابل مقایسه نیست
تاریخ: 1396/02/31
زمان: 11: 19
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال العین امارات ابراز امیدواری کرد شاگردانش استقلال را شکست دهند.

به گزارش سایت روزنامه گل، زوران مامیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما برنامه و بازی سختی خواهیم داشت. استقلال بازیکنان و تیم خوبی دارد و ما برای آنها احترام زیادی قائل هستیم. برای ما مهم‌ترین چیز این است که نیمه اول را سر کنیم و در نهایت نتیجه خوبی بگیریم.
وی افزود: تمرکز ما این است که فوتبال خوبی ارائه کنیم و دقیقا می‌دانیم که چه چیزی می‌خواهیم. چیزی که مرا تحت تاثیر قرار داده است اینکه شرایط خیلی خوبی را در استادیوم دیده‌ام و مطمئن هستم بازی خیلی خوب و قشنگی را می‌بینیم. مطمئن هستم با یک نتیجه خوب و با آرامش و شادی به خانه‌مان بازگردیم.
وی افزود: مهمترین مسئله در بازی فردا برای ما این است که بتوانیم به پیروزی برسیم. ما این بازی و تیم استقلال را خوب می‌شناسیم و به ایران آمدیم که این بازی را ببریم. من نمی‌توانم بگویم که فردا می‌بریم یا می‌بازیم اما شرایط را می‌شناسیم و این تیم را هم خوب آنالیز کردیم تنها چیزی که می‌توانم الان به آن اشاره کنم فقط آمدیم که این بازی را ببریم.
سرمربی تیم فوتبال العین در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه نام ناصرالشمرانی در لیست شما وجود دارد اما چرا با تیم العین به تیم ایران نیامده گفت: همانطور که دیدید ناصرالشمرانی مقابل ذوب‌آهن هم غایب بود. اسم این بازیکن در لیست ما وجود دارد اما به همراه ما به ایران نیامده که این یک مسئله سیاسی میان دو کشور است که من اصلا نمی‌توانم به آن اشاره کنم اما ما بدون او هم می‌توانیم بازی کنیم و مشکلی نخواهیم داشت.
مامیچ در واکنش به این سوال که آیا صحت دارد که از برانکو ایوانکوویچ هموطن خود در مورد استقلال اطلاعاتی گرفته است، گفت: اصلا با برانکو صحبت نکرده‌ام چون استقلال را همه می‌شناسند و نیازی نیست با او صحبت کنم. من با برانکو دوستان خوب و قدیمی هستیم اما استقلال تیم کوچکی نیست و نیاز نیست اطلاعات از برانکو بگیرم.
وی در مورد اینکه مدیر العین ادعا کرده که استقلال را در آزادی زمینگیر می‌کنیم، تصریح کرد: ببینید این مسئله در جهان وجود دارد که هر مربی و بازیکنی بخواهد ببرد بنابراین اینکه ما بخواهیم استقلال را ببریم طبیعی است اما تصمیم‌گیری در حال حاضر مشکل است و باید صبر کنیم در برنامه ما برد استقلال وجود دارد.
سرمربی تیم فوتبال العین با اشاره به دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: این دو بازی اصلا با یکدیگر قابل قیاس نیست. استقلال یک تیم بزرگ است که نمی‌توان آن را با ذوب‌آهن مقایسه کرد. ما در گذشته زندگی نمی‌کنیم و گذشته هم هیچ‌گاه به ما کمک نکرده و نمی‌کند. ما به آینده فکر می‌کنیم و نگاه رو به جلویی داریم، اینکه من بخواهم راجع به گذشته نظر بدهم اصلا درست نیست چون شرایط امروز و دیروز ما فرق دارد.
مامیچ در پایان اظهار داشت: آرزو می‌کنم فردا یک بازی خیلی خوب و قشنگی را شاهد باشیم همان طور که گفتم نیمه اول برای ما خیلی مهم است چون نتیجه را مشخص می‌کند. امیدوارم فردا در بازی رفت نتیجه خوبی بگیریم، ما الان منتظر بازی دوم هم هستیم و سعی می‌کنیم در امارات خیلی باهوش‌تر بازی کنیم و استقلال را ببریم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.