b_Newsعمرعبدالرحمن خطرناک است

نبرد با یکی از خلاق‌ترین هافبک‌های آسیا

تاریخ: 1396/02/31
زمان: 12: 31
نوع: خبر
تیم العین با عمر عبدالرحمن ستاره تیم‌ملی امارات، یکی از خطرناکترین تیم‌های غرب آسیاست.

آرمان صالحی / تیم العین با عمر عبدالرحمن ستاره تیم‌ملی امارات، یکی از خطرناکترین تیم‌های غرب آسیاست و کنترل این ستاره به معنای افزایش شانس برتری مقابل تیم سفید و بنفش اماراتی است. هافبک دفاعی‌های استقلال در تقابل با عبدالرحمن تکنیکی، سریع و موبلند کار سختی خواهند داشت.


24 موقعیت گل
بهترین بازیکن سال آسیا با گلی که در دیدار برابر بنیادکار ازبکستان به ثمر رساند موفق شد عنوان زننده زیباترین گل را به نام خود ثبت کند. در پایان مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا عمر عبدالرحمن هافبک فانتزی و خلاق تیم العین امارات با ایجاد 24 شانس گلزنی برای هم تیمی‌های خود، خلاق‌ترین هافبک لیگ قهرمانان آسیا لقب گرفته است.


بهترین بازیکن عرب
چندی پیش نیز عموری در نظرسنجی انتخاب بهترین بازیکن عرب فصل گذشته فوتبال دنیا گوی سبقت را از سایر رقبا ربود و عنوان بهترین بازیکن فصل 2016-2017 را به خود اختصاص داد. عبدالرحمن 25 ساله از سال 2008 عضو العین است و در این فصل در اوج بوده و هست.


بیشترین دقایق بازی
او بیشترین دقایق حضور در زمین را از زمان پیوستن به العین تا کنون در این فصل ثبت کرد. او در این فصل لیگ امارات در 22 بازی، 1930 دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت و تنها در سه بازی تعویض شد. او در این فصل شش گل به ثمر رساند و هشت کارت زرد دریافت کرد که هشتمین کارت زردش، اخطار دوم بود و منجر به اخراج او از زمین شد.


پسری که عصبی شده
آمار نشان می‌دهد آبی‌پوشان می‌توانند با عصبی کردن او از راه کنترلش در زمین، عملکرد او را تحت تاثیر قرار دهند. او در این فصل بیشترین کارت زرد دوران فوتبالش در یک فصل را دریافت کرده و این آمار نشان می‌دهد این ستاره در فصل جاری کمی عصبی شده است.


عموری بوی گل می‌دهد
عموری فصل قبل هم همین تعداد بازی را انجام داد اما 45 دقیقه کمتر به میدان رفت. بهترین آمار گلزنی این هافبک تهاجمی مربوط به سال 2011 است که مقاطعی را به عنوان مهاجم برای العین بازی می‌کرد و توانست هشت گل به ثمر برساند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.