حسینی جانشین اخباری؟ / تراکتور گلر استقلال را می‌خواهد

تاریخ: 1396/02/31
زمان: 12: 41
نوع: خبر
ماجرای محمدرضا اخباری و ماندنش در تراکتورسازی یا برگشتنش به سایپا شرایط جالبی را رقم زده است.


به گزارش سایت روزنامه گل، ماجرای محمدرضا اخباری و ماندنش در تراکتورسازی یا برگشتنش به سایپا شرایط جالبی را رقم زده است. از یک سو مدام از تبریز و تیم تراکتورسازی خبر می‌رسد که باشگاه در حال مذاکره برای حفظ این دروازه‌بان ملی‌پوش است و از سوی دیگر مدیران سایپا هم مدام می‌گویند تراکتوری‌ها درخواستی نداشته و اگر هم درخواستی داشته باشند این انتقال منتفی است چون نارنجی‌پوشان و علی دایی به این گلر احتیاج دارند. این اصرار سایپایی‌ها برسر ندادن محمدرضا اخباری که حتی گفته می‌شود سودای ترانسفر شدن به اروپا در سر داشته و مدت‌ها منتظر پایان خدمت و رقم خوردن این اتفاق بوده باعث شده تا تراکتوری‌ها چراغ خاموش دنبال گزینه‌های دیگر برای قفس توری تیم‌شان باشند.
 

گلر استقلال گزینه شد
روز گذشته سیدحسین حسینی، دروازه‌بان استقلال به باشگاه رفت و خیلی زود خبر رسید که این بازیکن دلیل حضورش به خاطر مشکلات مالیاتی بوده که حتی به توقیف خودروی او انجامیده است. با این حال جالب است بدانید که از تبریز و باشگاه تراکتورسازی خبر می‌رسد که این دروازه بان جزو گزینه‌های یکی از سرمربیانی است که نامش برای هدایت قرمزپوشان تبریزی مطرح شده و روی جذب این بازیکن برای جانشینی اخباری اصرار دارد. چه بسا همین مساله باعث شده است که تراکتورسازان براساس ادعاهای درویش مدیرعامل سایپا برای گرفتن رضایتنامه اخباری پا پیش نگذاشته اند.

 
حسینی بدش نمی‌آید جدا شود
سیدحسین حسینی در چند مرحله که به جای رحمتی درون دروازه استقلال ایستاد عملکرد تحسین‌برانگیزی داشت هرچند که تمام خوب بودن‌های این بازیکن در قفس توری آبی‌پوشان منجر به ماندنش در چارچوب نشد و با برگشتن سیدمهدی به نیمکت دوخته شد. در این خصوص که حسینی به دنبال بازی کردن است و می‌خواهد بیشتر بازی به او برسد چندی پیش هم خبر رسید که وی خواهان جدایی‌اش شده و صحبت‌های منصوریان او را مجاب به ماندن کرد و شاید دادن این پیشنهاد از تراکتورسازی او را برای جدایی از جمع آبی‌پوشان برای نمایش توانایی‌هایش بیش از پیش وسوسه کند.

 
کار سخت حسینی برای جدایی
بدون شک باشگاه استقلال برای از دست دادن سرمایه‌های جوان خودش آن هم در تیم پوست انداخته منصوریان که با این جوانان عملکردی خوبی در لیگ برتر و آسیا داشته‌اند برسر جدایی و پیشنهادهایی که به آنها می‌شود بسیار دست به عصا عمل خواهد کرد. سیدحسین حسینی دو سال دیگر با باشگاه استقلال قرارداد دارد و این بازیکن قطعا اگر بخواهد جدا شود باید یا بندی در قراردادش باشد مثل اینکه کمتر از یک تعداد بازی اجازه جدایی دارد و یا اینکه مدیران آبی پوشان پایتخت را مجاب به صدور رضایتنامه برای خودش کند. هرچه هست تازه داماد استقلالی‌ها اگر سودای جدایی از جمع آبی‌پوشان را دارد با توجه به اصرار منصوریان برای حفظ این بازیکن و همچنین عملکرد خوبش کار بسیار دشواری پیش رو دارد. حسین حسینی برای جدایی از استقلال تا پایان هفته پنجم لیگ فرصت دارد تا بتواند در صورت قطعی شدن این انتقال بعد از این هفته به عنوان بازیکن آزاد به سرخپوشان تبریزی اضافه شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.