b_Newsدر هفته سی ام بوندسلیگای هندبال

نوروزی‌نژاد فرشته نجات برگیشر

تاریخ: 1396/02/31
زمان: 11: 11
نوع: خبر
پویا نوروزی‌نژاد لژیونر هندبال ایران در هفته سی ام بوندسلیگا با تیمش برگیشر برابر وتسلا تیم ششم جدول رده بندی به تساوی 18 – 18 رضایت داد.

پویا نوروزی‌نژاد لژیونر هندبال ایران که مدت زیادی از حضورش در بوندسلیگا نمی گذرد، در هفته سی ام این لیگ با تیمش برگیشر برابر وتسلا تیم ششم جدول رده بندی به تساوی 18 – 18 رضایت داد.  

پویا نوروزی‌نژاد بعد از عملکرد موفق خود در دیدار گذشته برگیشر در این دیدار نیز از دقیقه 10 در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت و همانند دیدار قبلی به عنوان بازیکن پخش کن و مغز متفکر تیم برگیشر رهبری بازی را به عهده گرفت. او با ورودش به زمین در حالی که تیمش 6 بر یک عقب بود، با عملکرد تاثیرگذار خود نه تنها باعث شد دیدار به تساوی کشیده شود بلکه با گل زنی، گرفتن پنالتی و خلق موقعیت‌های گل برای هم تیمی‌هایش برگیشر را از وتسلا پیش انداخت. او در این دیدار 4 شوت و 3 گل ثبت کرد و 4 ضربه پنالتی هم برای تیمش به دست آورد.

نوروزی‌نژاد در شرایطی به عنوان یک ایرانی در ترکیب تیمش به صورت ثابت به میدان می‌رود که زمان زیادی برای هماهنگی با این تیم نداشته، اما با عملکرد قابل قبول خود در دو دیدار گذشته تیمش توانسته به عنوان یک بازیکن جوان هندبال در بالاتربن سطح هندبال دنیا بدرخشد.