b_News50 درصد راه صعود را طی کردیم

منصوریان: مالکیت را دادیم تا ببریم

تاریخ: 1396/03/01
زمان: 23: 32
نوع: خبر
سرمربی استقلال به این موضوع اشاره کرد که تیم اش مالکیت توپ را به حریف داده تا از نقاط ضعف حریف استفاده کند.

به گزارش سايت روزنامه گل، سرمربی استقلال به این موضوع اشاره کرد که تیم اش مالکیت توپ را به حریف داده تا از نقاط ضعف حریف استفاده کند. علیرضا منصوریان پس از پیروزی یک بر صفر مقابل العین امارات در نشست خبری گفت: «با همه وجود خدا را شکر می‌کنم خدا به دل جوانان و هواداران ما نگاه کرد که با تمام وجود از تیم حمایت کرد. صبر هواداران در روزی که بخش اعظم تیم یا مصدوم بودند یا در مجموعه ما نبودند جواب داد. به بازیکنان، کادر پزشکی و تدارکات خسته نباشید می‌گویم و تلاش شبانه روزی کردیم که به این نقطه طلایی برسیم. امروز با وجود داشته‌هایمان مالکیت توپ را به حریف دادیم تا از نقاط ضعف حریف استفاده کنیم. با توجه به تجربه‌ای که در نفت داشتم می‌دانستم العین عقب‌نشینی می‌کند و با فشار هواداران می‌توانیم به پیروزی برسیم. 50 درصد راه صعود را طی کردیم و 50 درصد دیگر را هم طی خواهیم کرد.:
وی در مورد اینکه تصور می‌کرد این تعداد تماشاگر به ورزشگاه بیایند، گفت: «در بازی با الاهلی، لوکوموتیو و ... هم تماشاگران استقلال به ورزشگاه آمدند. هواداران استقلال نشان دادند هر وقت که به ‌آنها نیاز داشته باشیم می‌آیند.»
منصوریان ادامه داد: «این هدیه خداوند است این مسئله مخصوص تیم‌های ایرانی و به خصوص استقلال است که بدون جایزه و قرعه‌کشی 100 هزار تماشاگر به ورزشگاه آزادی می‌آید اما در کشورهای حوزه خلیج فارس 50 ماشین گرانقیمت برای تماشاگران جایزه می‌گذارند تازه اگر تماشاگران به ورزشگاه بیایند. ما سرباز و کارگر هواداران هستیم.»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.