چرا مسلمان صفحه اينستاگرامش را بست؟!

تاریخ: 1396/03/02
زمان: 13: 19
نوع: خبر
پس از انتخابات رياست جمهوري، محسن مسلمان مجبور شد تا براي چند ساعتي صفحه اينستاگرامش را ببندد.

به گزارش سایت روزنامه گل، پس از انتخابات رياست جمهوري، محسن مسلمان مجبور شد تا براي چند ساعتي صفحه اينستاگرامش را ببندد.
محسن مسلمان و مهدي طارمي كه همراه با پسر مداح معروف پاي صندوق رفتند و راي دادند، هرگز تصور نمي‌كردند كه گرفتن يك عكس يادگاري و انتشار آن در اينستاگرام تا اين حد برايشان دردسرساز شود.
مسلمان و طارمي كه ارتباط خوبي با محمدحسين حداديان دارند، همراه او به پاي صندوق راي رفتند و اتفاقا در همان محل هم عكس يادگاري گرفتند. گروهي از كاربران اينستاگرامي وقتي مسلمان و طارمي را با پسر سعيد حداديان ديدند، تصور كردند كه مسلمان و طارمي به يك كانديداي خاصي راي داده‌اند. از آنجايي كه تصور مي‌شد راي حداديان و پسرش، رييسي باشد، اين ذهنيت به‌وجود آمد كه هافبك و مهاجم پرسپوليس هم به گزينه مورد نظر حداديان و پسرش رأي داده‌اند و به همين دليل گروهي به مسلمان حمله كردند و دلخوري‌شان را از او اعلام كردند.
از آنجايي كه مسلمان تا قبل از اين از كانديداي ديگري حمايت كرده بود، اين رفتار عجيب او باعث شد تا كاربران اينترنتي و فضاي مجازي از او به‌شدت دلخور شوند. هرچند كه مسلمان كوشيد تا جواب بعضي‌ها را بدهد ولي با توجه به تعداد اعتراض‌ها و كامنت‌هايي كه او دريافت مي‌كرد، بي‌خيال پاسخگويي شد و ترجيح داد تا صفحه اينستاگرامش را ببندد.
البته مسلمان خيلي طاقت دوري از اينستاگرام را نداشت. به همين دليل پس از گذشت يك روز دوباره وارد اينستاگرام شد واز كاربران فضاي مجازي خواست تا بي‌جهت قضاوت نكنند.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.