b_Newsشرایط وخیم جودو ادامه دارد

محجوب در مسیر امیر علی اکبری !

تاریخ: 1396/03/02
زمان: 10: 33
نوع: خبر
جواد محجوب با توجه به شرایط نامناسب جودو بعد از کشتی پهلوانی حالا روی به رشته جدیدی آورده است.

جودو با آمدن محمد درخشان هم اوضاع درخشانی پیدا نکرد ! نه تنها ارتباط فدراسیون با رسانه به صورت گزینشی شده تا ترفند ناموفقی باشد برای کاهش حواشی این رشته بلکه عملا ورزشکاران جودو هم حال و روز خوشی ندارند.تا جایی که مشهورترین جودو کار فعال تغییر رشته داد ! 
محجوب روز دوشنبه تهران را به مقصد تایلند ترک کرد. مسعود خسروی نژاد هم به عنوان مربی کنار محجوب حضور دارد و شنید‌ه‌ها حاکی از آن است که محجوب تصمیم دارد در مسابقات MMA فعالیت کند.
اما محجوب که سال گذشته با دعوت مسئولان فدراسیون کشتی پهلوانی روبرو شده بود سرانجام با غلبه بر حریفان خود به عضویت تیم ملی کشتی پهلوانی ایران در آمد و راهی مسابقات جهانی بلاروس شدو مدال طلای مسابقات کسب کرد. اینکه چرا او راضی شد لباس یک رشته دیگر را بر تن کند، اما حاضر نشد در رقابت های قهرمان کشوری جودو در شیراز به میدان برود حاکی از اوضاع وخیم جودو بود.اما کشتی پهلوانی هم مقصد نهایی محجوب گویا نبوده و او به رشته ای که اولین بار نامش را امیر علی اکبری مطرح کرد، روی آورد.
این در حالی است که زهرا نادری رکورددار جودوی بانوان و دارنده مدال برنز مسابقات جودو قهرمانی آسیا در مصاحبه‌ای که انجام داده مدعی شده که اگر رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان به شرایط او رسیدگی نکنند از جودو خداحافظی خواهد کرد. 
 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.