b_Newsبین جدیدی و دبیر صلح برقرار شد

آشتی‌کنان در خانه توفان!

تاریخ: 1396/03/03
زمان: 13: 18
نوع: خبر
هدیه خطیبی

هر چند کبودی زیر چشم راست عباس جدیدی در جلسه صبح سه‌شنبه شورای شهر تهران توی ذوق می‌زد و یادآور درگیری عجیب دو روز قبل او با علیرضا دبیر بود اما در این میان دوستان مشترک این دو گوش شکسته اجازه ندادند تا حداقل این موضوع در ظاهر خیلی کش پیدا کند.
یک روز بعد از درگیری جدیدی و دبیر بر سر اختلاف نظر در اسامی یک لیست که منجر به تهدید کردن دبیر از سوی هم تیمی سابقش شد و کار به برخورد فیزیکی هم کشید یک دوست مشترک (بابک اسدی پیشکسوت کشتی معروف به توفان) با دعوت آن دو به خانه‌اش مراسم آشتی‌کنان به پا کرد. مراسمی که هادی ساعی هم در آن حضور داشت و عکس یادگاری‌اش خیلی زود فضای مجازی را پر کرد.
دو روز بعد یعنی دیروز صبح هم فیلمی از جلسه شورای شهر منتشر شد که نشان می‌داد علیرضا دبیر با قیافه اخمالو و به اصرار چند عضو شورای شهر به سمت جدیدی که توسط حسین رضازاده به طرف او می‌آمد، رفت تا دو قهرمان سابق کشتی باز هم روی هم را ببوسند. اینجا هم دوباره در بین آنها البته ساعی ایستاده بود. به نوعی ورزشی‌های شورای شهر دنبال این بودند تا آبروداری کنند و آب رفته را به جوی بازگردانند.
شاید جالب باشد که بدانید جدیدی در سال‌های گذشته هم چند راند دیگر از این درگیری‌ها را در حافظه تاریخ به جا گذاشته است. در یکی از آنها در سال 1993 با ایوب بنی نصیر کشتی‌گیر سنگین وزن تیم‌ملی درگیر شد، یا در اردوی المپیک آتلانتا و سیدنی بارها با کادر فنی مشکل جدی و درگیری پیدا کرد و در سال 1998 هم با رسول خادم سرشاخ شد و حتی یقه امیر رضا خادم مدیر تیم‌های ملی وقت را جلوی چشم همه کشید! دعوای اتوبان یا درگیری هیات در هیات عزاداری و چند مورد دیگر هم از شاخ و شونه کشیدن‌های او نیز از یاد کسی نرفته است.
همین اواخر هم عکس یادگاری(!) او با پیکر نیمه‌جان منصور پورحیدری تا اعطای لقب شاخ بز درباره هنرمندان و پوزیشن کارت کشیدن برای کمک به حادثه‌دیدگان پلاسکو چهره او را بیشتر از قبل حاشیه‌ساز کرد!
جدیدی همچنین در بین پنجاه نفر اول لیست شورای شهر تهران برای چهار سال آینده با نه محکم مردم جای نگرفت تا احتمالا جای دیگری برای داستان‌های بعدی‌اش دست و پا کند!

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.