b_Newsهمون‌طور که هوادارای رییسی فکر می‌کردن برنده انتخابات هستن...

منصوریان هم فکر می‌کنه استقلال تیم اول ایرانه!

b_News پیغام محرمی به تتلو: به این بچه بگین مژتبی گفت «ساکت شو!»
تاریخ: 1396/03/03
زمان: 11: 43
نوع: خبر
شماره هشت افسانه‌ای سرخ‌ها از مدت‌ها قبل از شروع انتخابات به حمایت از دکتر روحانی پرداخت و از حامیان پروپاقرص رییس‌جمهور مردمی ایران بود.

علی هاشمی / شماره هشت افسانه‌ای سرخ‌ها از مدت‌ها قبل از شروع انتخابات به حمایت از دکتر روحانی پرداخت و از حامیان پروپاقرص رییس‌جمهور مردمی ایران بود.
مجتبی محرمی که جزو چهره‌های متعصب و پرطرفدار فوتبال ایران محسوب می‌شود، در مورد ادعای منصوریان به صحبت پرداخت و البته جواب صحبت‌های خواننده غیرمجاز را هم داد: «با حمایتت طرف رو زیرسوال بردی... راجع به اسطوره‌ها صحبت نکن... ساکت شو بچه!»


می‌خواستیم در مورد انتخابات و اتفاق‌های اخیر با شما صحبت کنیم.
چرا من؟! چه صحبتی؟!
چون شما جزو اولین کسانی بودید که از دکتر روحانی حمایت کردید و حتی صفحه اینستاگرام‌تان را دوباره راه‌اندازی کردید.
آره... من حمایت کردم و پاش هم وایسادم. حتی اگر روحانی رییس‌جمهور هم نمی‌شد من سر حرفم بودم.
چرا؟ چون می‌خواستید که برنده این کل‌کل باشید؟
بحث کل‌کل و این‌جور حرف‌ها نیست.... بحث معرفته... من از اول پشت روحانی بودم و هنوزم سر حرفم هستم. روحانی پیروز شد چون حرف دل نسل‌‌های دوم و سوم انقلاب رو زد. دیدید که مردم هم به همین دلیل پشت روحانی ایستادن و چطور دکتر رای آورد.
همین انتخاب آن‌هم با اکثریت آرا، کار دکتر روحانی را سخت‌تر می‌کند.
کار رو سخت می‌کنه چون دیگه این مردم و بچه‌های این نسل از خواسته‌‌هاشون کوتاه نمی‌یان. اونا رای دادن و حالا از آقای روحانی می‌خوان که جواب رای و اعتمادشون رو بده. البته توی این مدت بعضی‌ها هم خیلی خوب خودشون رو نشون دادن.
منظورتان چه کسانی است؟
اونایی که رفتن سراغ یکسری آدم عجیب و غریب. اگه آقایون دنبال هنر و هنرمند بودن که انتخابشون این افراد نبود! این‌ها دنبال داستان دیگه‌ای بودن. این مملکت این همه آدم هنرمند داره. این همه خواننده درست و حسابی داره. چرا طرف رفته و کسی رو آورده که این همه بی‌احترامی و داستان درست کنه؟!
چطور؟
مدام می‌گفت که این پسره با ادبه و بهش مجوز نمی‌دن. هی می‌گن مشکل داره و حتی گفتن یه مدت نبوده. اگه داستان این‌طوری بوده، پس چرا آوردنش تا از آقایون حمایت کنه. من آدم سیاسی نیستم و اصلا هم دوست ندارم در مورد این چیزا حرف بزنم ولی این‌جور رفتارها درست نیست.
این را به‌خاطر اینکه طرف استقلالی است که نمی‌گویید؟
یه جاهایی دیگه بحث پرسپولیس و استقلال نیست... بحث مملکت و رییس‌جمهوریه. بحث اینکه یه انتخاب درست داشته باشیم. این پسره حتی در مورد رنگ و تیم مورد علاقه‌اش هم نمی‌تونه تصمیم بگیره. یه روز گفت پرسپولیسیه و یه روز دیگه چرخید اون سمتی و استقلالی شد.
البته این را هم باید گفت که او زحمات زیادی هم کشیده!
چه زحمتی؟! آقا منم خیلی سختی کشیدم... چه ربطی داره؟! چون یه مدتی سختی کشیدم و داستان داشتم حالا باید بیام و سر مردم خالی کنم؟! من خودم بچه جنوب شهرم... تا ته این داستان‌ها رو رفتم... لطفا در مورد یه چیزایی با من صحبت نکن که اصلا خوشم نمی‌یاد. این فرقی نمی‌کنه که آدم بچه کجاست و چه سختی‌هایی توی زندگی‌اش کشیده... مهم اینه که آدم ادب داشته باشه و مرد باشه.
مثل اینکه خیلی از این خواننده ناراحت هستید؟
آره... ناراحتم... اون قدری که حتی اسمش رو هم نمی‌یارم و دوست ندارم که توی مصاحبه‌ام باشه.
آخر چرا؟!
چون این بچه حق نداره که در مورد بزرگای فوتبال ما صحبت کنه. هم به فوتبالی‌ها گیر می‌ده و هم به هنری‌ها! مگه این کیه که این‌قدر حرف می‌زنه و در مورد همه‌چی اظهارنظر می‌کنه؟! اصلا چطور به خودش اجازه می‌ده که در مورد اسطوره‌های این مملکت مثه علی دایی و یا استاد شجریان صحبت کنه. اینا کلی تلاش کردن تا توی این مملکت اسطوره شدن. کلی سختی کشیدن تا پرچم ایران رو بالا ببرن. اون وقت یه بچه میاد و این‌جوری صحبت می‌کنه. البته خدا رو شکر که این بچه رفت طرف اونا... یه‌جوری حمایت کرد که طرف رو برد زیرسوال! بی‌خیال... راجع به این پسره حرف نمی‌زنم دیگه... گنده می‌شه... فقط بهش می‌گم که دیگه خاموش بشه و صداش در نیاد... نه در مورد پرسپولیس، نه در مورد هوادارای ما، نه در مورد دایی و شجریان و نه در مورد آقای روحانی... دیگه ساکت شو پسر جون!
سرمربی استقلال در مصاحبه اخیرش گفته بود که پرسپولیس تیم دوم پایتخت است!
من برای ایشون احترام زیادی قائل هستم ولی بدون‌شک آدم باید یه حرفی بزنه که در موردش سند و مدرک داشته باشه... حداقل خودش حرفش رو باور داشته باشه، همین چندوقت پیش برنامه 90 یه نظرسنجی در مورد طرفداری تیم‌های لیگ برتری گذاشت که اونا نصف ما بودن (لبخند می‌زنه) این نتیجه رای‌گیری و حضور خودشون توی برنامه فردوسی‌پور بود. جدا از این بارها AFC در این مورد نامه داده و بیانیه صادر کرده و هر بار پرسپولیس پرطرفدارترین و پرتماشاگرترین تیم آسیا اعلام شده.
پس چطور منصوریان می‌گفت که استقلال تیم اول است؟
چی بگم والا؟! آدم این روزها چیزای عجیب زیادی می‌شنوه... همون‌طور که هوادارای آقای رییسی گفتن که ایشون اول شدن و برنده انتخابات شدن، ‌منصوریان هم فکر می‌کنه که استقلال تیم اول ایرانه!

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.