b_Newsدرخواست کمک از حراست وزارت ورزش

دوباره آقای معلوم الحال در هندبال پدیدار شد!

تاریخ: 1396/03/05
زمان: 12: 58
نوع: گفتگو
ا... ‌کرم استکی لژیونر هندبال ایران، با گلایه از اینکه اخیرا برخی‌ از پیشکسوتان با هدایت فردی معلوم‌الحال در حال لطمه زدن به هندبال هستند، از این شرایط انتقاد کرد.

ا... ‌کرم استکی لژیونر هندبال ایران، با گلایه از اینکه اخیرا برخی‌ از پیشکسوتان با هدایت فردی معلوم‌الحال در حال لطمه زدن به هندبال هستند، گفت: متاسفانه برخی‌ها تا دیدند هندبال خودش را پیدا کرده و در حال رفتن به جلو است دوباره دست به کار شدند تا سدی باشند مقابل پیشرفت این رشته مظلوم؛ «آقای معلوم‌الحال» که سابقه خوبی هم ندارد دوباره اقدام به تحریک پیشکسوتان کرده است.

وی ادامه داد: من به عنوان یک ملی‌پوش و لژیونر از حراست وزارت ورزش می‌خواهم تا وارد ماجرا شود و با متخلفان برخورد کند. از زمانی که رحیمی کار را در دست گرفته هندبال به آرامش رسیده است، اما متاسفانه برخی‌ها تلاش می‌کنند تا بزرگان این رشته را علیه فدراسیون تحریک کنند تا قدم‌های پیشرفت به سختی برداشت شود.فردی معلوم‌الحال دوباره وارد هندبال شده که هیچ سابقه و جایگاهی هم در این رشته نداشته است. اهالی هندبال به خوبی می‌دانند که منظور من چه کسی است؛ «آقای معلوم الحال» با فعالیت در فضای مجازی به آقایان خط دهی می‌کند. با این حال شک ندارم اگر حراست وزارت ورزش با این فرد برخورد کند او هم قطعاً از هندبال دور خواهد شد.